foto

Melissa Mars

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Melissa Mars (dříve známá také jako Melissa Sefrani či Melissa Maylee) je francouzská herečka, zpěvačka a modelka. Narodila se 3. září 1981 v Marseille. Hovoří španělsky, německy, arabsky a japonsky, ovládá Kungu fu a ráda fotografuje. Francouzská média ji často přirovnávají k postavičce z Burtonových filmů.

Hereckou kariéru zahájila ve třinácti letech v Chocolat Theatre. O dva roky později už jí její učitel zpěvu prorokoval kariéru zpěvačky, Melissa však mnohem více toužila stát se herečkou. V šestnácti letech se odstěhovala do Paříže a navzdory studijním úspěchům o rok později ukončila studium matematiky a začala se věnovat filmu a divadlu. Získala řadu filmových a televizních rolí. Zvrat v její kariéře nastal roku 1998, kdy se setkala se skladatelem Françoisem Berhnheimem, který ji nasměroval zpět k hudbě. Svou první píseň nazvala slovy, která v dětství používala nejčastěji: Papa m‘aime pas (Táta mě nemá rád). Vydala tři sólová alba, očekávaný úspěch se však nedostavil a v prosinci 2007 se Melissa během koncertu rozhodla ukončit svou hudební kariéru.

V létě 2008 byla pozvána na konkurs do muzikálu Mozart l‘Opera Rock, kde získala roli Aloysie Weber, ženy, která zlomila Mozartovi srdce. V roce 2009 natočila spolu s fotografem Mickem Bulle krátký film ANGELA‘SS & CHAPERON NOIR, o rok později se mihla v akčním thrilleru BEZ SOUCITU. V současné době chystá vydání dalšího sólového alba ET JE VEUX DANSER.

ČSFD.cz

Herecká filmografie

Filmy

2018 Deadly Delusion (TV film)
Texas Zombie Wars: Dallas
The Letter Red
2017 TZW1 El Paso Outpost
TZW2 Hellfire
2016 Virtual Revolution
2015 6 Ways to Die
Curse of Mesopotamia
Sorrow
2014 Cabining, The
Terms & Conditions
2013 My Cage
2010 Bez soucitu
2001 Un aller simple
2000 Virilité
1996 Titane (TV film)

TV seriály

2003 Symphonic Show (TV seriál)
2002 Garonne (TV seriál)
1997 P.J. (TV seriál)

TV pořady

2006 T'empêches tout le monde de dormir (TV pořad)
2005 La fête de la chanson française (TV pořad)
2003 La méthode Cauet (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace