foto

Anaïs Demoustier

  • nar. 29.9.1987 (30 let)
    Lille, Nord-Pas-de-Calais, Francie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Anaïs Demoustier, rodačka z Lille, začala navštěvovat kurzy herectví už v sedmi letech. Svou první malou roli dostala v roce 1999 ve snímku LE MONDE DE MARTY po boku Michela Serraulta. Nadšená touto zkušeností rozhodla se soustředit na film. Její první větší rolí byla Eve ve snímku Michaela Hanekeho LE TEMPS DU LOUP, kde si zahrála po boku slavných hereček Isabelle Huppert a Béatrice Dalle.

Její kariéra pokračovala vedlejšími rolemi v různých filmech jako např. drama BARRAGE (2006), komedie LE PRIX A PAYER (2007) s Christianem Clavier a Nathalie Baye nebo další komedie LES MURS PORTEURS (2008) s Miou-Miou a Charlesem Berlingem. Objevila se také ve filmu Christopha Honoré LA BELLE PERSONNE (2008) spolu s dalšími představiteli mladé herecké generace (Louis Garrel, Léa Seydoux, Grégoire Leprince-Ringuet aj.). V roce 2009 byla nominována na Césara v kategorii Nejnadějnější mladá herečka za svůj výkon v komedii LES GRANDES PERSONNES. V roce 2010 natočila tři dramata: L'ENFANCE DU MAL s Pascalem Greggorym a Ludmilou Mikael, D'AMOUR ET D'EAU FRAICHE režisérky Isabelle Czajka a BELLE ÉPINE, kde se znovu setkala se svou kolegyní z LA BELLE PERSONNE, Léou Seydoux.

V roce 2011 se objevila v úspěšném snímku LES NEIGES DU KILIMANDJARO a, svým námětem lehce kontroverzním, francouzsko-polském snímku ELLES, kde si zahrála prostituku.

R "fleurette" G

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace