foto

Jake T. Austin

  • nar. 3.12.1994 (23 let)
    New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jake Austin Szymanski se narodil 3.12.1994 v New Yorku matce Rodriquez Toranzo, od které převzal do svého jména písmeno T (Toranzo), a otci Joeovi Szymanski. Jake má mladší sestru Avu. Svou kariéru nastartoval v sedmi letech rolemi v reklamách. V roce 2004 propůjčil svůj hlas osmiletému bratranci Diegovi v animovaném seriálu DOTA THE EXPLORER, kde pokračoval až do spin-off série z roku 2005 GO,DIEGO, GO. Austin nadále pokračoval v propůjčování svého hlasu animovaným postavám ve filmech MRAVENČÍ POLEPŠOVNA a MALÝ ZÁZRAK.

V roce 2006 získal Austin svou první živou roli ve filmu THE PERFECT GAME, který byl dokončen až po třech letech natáčení kvůli problémům s financemi. O rok později začal Austin spolupracovat s Disney, kde nejdříve hrál ve filmu JOHNNY KAPAHALA: ZPÁTKY NA PRKNĚ a poté ztvárnil zatím svou nejznámější roli Maxe Russo v seriálu KOUZELNÍCI Z WAVERLY, kde o dva roky později působil ve stejnojmenném filmu. V roce 2009 získal jednu z hlavních rolí ve filmu HOTEL PRO PSY.

V současné době žije se svými rodiči, s mladší sestrou Avou a se dvěma psy v Los Angeles a působí ve 4.sérii seriálu KOUZELNÍCI Z WAVERLY. Pokud zrovna se Austin nevěnuje škole nebo práci, tak se věnuje různým charitám.

Michal "MMR" Rykr

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace