foto

Sigi Rothemund

  • nar. 14.3.1944 (75 let)
    Německá říše

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Režijní filmografie

Filmy

2016 Katie Fforde: První láska (TV film)
2015 Engel der Gerechtigkeit - Geld oder Leben (TV film)
Katie Fforde: Vytoužené dítě (TV film)
2014 Hotel snů: Maroko (TV film)
2013 Die Landärztin - Entscheidung des Herzens (TV film)
Engel der Gerechtigkeit - Kopfgeld (TV film)
Engel der Gerechtigkeit - Ärztepfusch (TV film)
2012 Die Jagd nach dem weißen Gold (TV film)
Engel der Gerechtigkeit - Brüder fürs Leben (TV film)
Mein verrücktes Jahr in Bangkok (TV film)
Nečekané překvapení (TV film)
2011 Cesta za pokladem (TV film)
2010 Auftrag in Afrika (TV film)
Hochzeitsreise zu viert (TV film)
2009 Kommissar LaBréa - Tod an der Bastille (TV film)
Sterne über dem Eis (TV film)
2008 Vánoce v nemocnici (TV film)
2006 Commissario Laurenti - Die Toten vom Karst (TV film)
Commissario Laurenti - Gib jedem seinen eigenen Tod (TV film)
2005 Erinnere dich, wenn du kannst! (TV film)
2004 Osamělý dům u jezera (TV film)
Zwischen Liebe und Tod (TV film)
2003 Rotlicht - Im Dickicht der Großstadt (TV film)
2002 Nicht ohne deine Liebe (TV film)
Odvážní andělé (TV film)
Rotlicht - Die Stunde des Jägers (TV film)
Smrt in-line (TV film)
2001 Ein Vater zum Verlieben (TV film)
Opferlamm - Zwischen Liebe und Haß (TV film)
2000 Na plný plyn: Ypsilon, jak to všechno začalo (TV film)
Superpolda v Portugalsku (TV film)
1999 Gestern ist nie vorbei (TV film)
1998 Finale, Das (TV film)
Unsere Kinder! - Verschollen im Urlaub (TV film)
Vorübergehend verstorben (TV film)
1997 Frau zu sein bedarf es wenig (TV film)
Letzte Rettung, Die (TV film)
Trest života (TV film)
Vražedné léto (TV film)
Zwischen den Feuern (TV film)
1996 Po nás potopa (TV film)
Schlag 12 (TV film)
Smrt v ráji (TV film)
Ďábelský anonym (TV film)
1995 Alles außer Mord - Blutiger Ernst (TV film)
Alles außer Mord - Marion Nr. 5 (TV film)
Alles außer Mord - Y.?17 (TV film)
Ausweglos (TV film)
Knallhart daneben (TV film)
Mami, ich will bei dir bleiben (TV film)
Wilde Mädchen, Das (TV film)
1994 Alles außer Mord - Die Frau ohne Gesicht (TV film)
Alles außer Mord - Wer Gewalt sät (TV film)
Glück im Grünen (TV film)
Tödliches Erbe (TV film)
1993 Die Männer vom K3 - Das dritte Mädchen (TV film)
Männer vom K3 - Das 3. Mädchen, Die (TV film)
Männer vom K3 - Dreckiges Geld, Die (TV film)
1992 Männer vom K3 - Auf Sand gebaut, Die (TV film)
1991 Ausgetrickst (TV film)
1990 Dům na mělčinách (TV film)
Eindringling, Der (TV film)
Mich will ja keiner (TV film)
1989 Affäre Nachtfrost (TV film)
1988 Affaire Nachtfrost (TV film)
Starke Zeiten
1985 Big Mäc
Dva nosáči a video
1982 Dannys Traum (TV film)
Drei gegen Hollywood
Dva nosáči a rádio
Ehe oder Liebe (TV film)
1980 Der Floh im Ohr (TV film)
Die Gräfin vom Chamissoplatz. Eine Geschichte aus dem heutigen Berlin (TV film)
1979 Cola, láska, čokoláda
1978 Za letní noci
1977 Tři Švédky v Tyrolích
1976 Tři tyroláci v Bangkoku
Řecké fíky
1974 Bohr weiter, Kumpel
Julie
Zwei im siebenten Himmel
Žhavé Alpy
1973 Příběhy kožených kalhot 2

TV seriály

2019 Donna Leonová (TV seriál)
Ewige Jugend (E25)
2018 Donna Leonová (TV seriál)
Endlich mein (E24)
2017 Donna Leonová (TV seriál)
Tod zwischen den Zeilen (E23)
2016 Donna Leonová (TV seriál)
Das goldene Ei (E22)
2015 Donna Leonová (TV seriál)
Tierische Profite (E21)
2014 Donna Leonová (TV seriál)
Reiches Erbe (E20)
2013 Donna Leonová (TV seriál)
Auf Treu und Glauben (E19)
2012 Donna Leonová (TV seriál)
Schöner Schein (E18)
2011 Donna Leonová (TV seriál)
Das Mädchen seiner Träume (E17)
2010 Donna Leonová (TV seriál)
Nechte maličkých přijíti ke mně (E16)
2009 Donna Leonová (TV seriál)
Jako přes tmavé sklo (E15)
2008 Donna Leonová (TV seriál)
Krvavá skvrna (E14)
Temná hodinka Benátské republiky (E13)
2006 Commissario Laurenti (TV seriál)
Donna Leonová (TV seriál)
Zákon laguny (E12)
Konečná stanice Benátky (E11)
2005 Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (TV seriál)
Ochrana svědků (S02E06)
Výbušná směs (S02E05)
Donna Leonová (TV seriál)
Tajné kanály (E10)
Dokaž, že je to zlé (E09)
2004 Das Traumhotel (TV seriál)
Fox a partneři (TV seriál)
Donna Leonová (TV seriál)
Velká voda (E08)
Zemřít tiše (E07)
2003 Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (TV seriál)
Přeložení za trest (S01E03)
Láska a smrt (S01E02)
Donna Leonová (TV seriál)
Přátelé z lepší společnosti (E06)
Benátské finále (E05)
2002 Donna Leonová (TV seriál)
Nobilita (E04)
Ve věci paní Brunettiové (E03)
2001 Bronski & Bernstein (TV seriál)
2000 Na plný plyn (TV seriál)
1998 Klaun (TV seriál)
1994 Alles außer Mord! (TV seriál)
1993 Liebe ist Privatsache (TV seriál)
1990 Der Millionenerbe (TV seriál)
1989 Peter Strohm (TV seriál)
1988 Die Männer vom K3 (TV seriál)
1987 Hafendetektiv (TV seriál)
Praxis Bülowbogen (TV seriál)
Válka volů (TV seriál)
Před mnichovskými branami (E06)
Pomsta (E05)
Vítězství (E04)
další epizody (6)
Waldhaus (TV seriál)
1986 Urlaub auf italienisch (TV seriál)
1985 Mustan Lohikäärmeen salaisuus (TV seriál)
1982 Das kann ja heiter werden (TV seriál)
1981 Jack Holborn (TV seriál)
Silas (TV seriál)
1979 Timm Thaler (TV seriál)

TV pořady

1964 Goldene Schuß, Der (TV pořad)

Scenáristická filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace