foto

Rosie Huntington-Whiteley

  • nar. 18.4.1987 (31 let)
    Devon, Anglie, Velká Británie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Rosie Alice Huntington-Whiteley je anglická modelka a v poslední době je vnímána i jako herečka. Narodila se 18.4.1987 v Plymouthu v Anglii fitness instruktorce a charterovému inspektorovi. Má dva mladší bratry, pyšní se modrou barvou očí a její výška dosahuje 175cm. V minulosti se objevovala po boku Tyrona Wooda a Oliviera Martineze, v současné době je ve vztahu s hercem Jasonem Stathamem. Objevila se v obrovské spoustě propagačních kampaní nejrůznějších firem a značek (např. Bloomingdale’s, DKNY, Pepe Jeans atd.).

Nejvíce známá je ale bezpochyby díky americké značce Victoria’s Secret, pro kterou pracuje již od roku 2006. To se ale brzy změní. V roce 2010 přijala nabídku do filmu Michaela Baye TRANSFORMERS 3, kde nahradí Megan Fox, která se rozhodla projekt těsně před natáčením opustit. Nejzajímavějším faktem přitom je, že se nejedná o první spolupráci s tímto slavným režisérem. Bay v roce 2009 natočil televizní reklamu pro Victoria’s Secret, kde se objevila i Rosie; její obsazení do role dívky jménem Carly ve finálních Transformerech proto není pouhá náhoda. Ač se jedná o úplně první filmovou roli, snad každému musí být jasné, že nezůstane jen u ní.

Ondra "Andrew78" Novák

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace