Reklama

Reklama

Ashley Bell

Ashley Bell

nar. 26.05.1986 (37 let)
Santa Monica, California, USA

Biografie (1)

Ashley Bell prišla na svet 26. mája 1986 v Santa Monice, v Kalifornii. Svoje herecké gény nezaprela a pokračovala v stopách rodičov. Jej otec Michael Patrik Bell je herec známy hlavne podľa hlasu, ktorý často prepožičiava v animovaných filmoch i počítačovým hrách a matka Victoria Caroll je jedna zo zakladajúcich členov komediálnej skupiny The Groundlings. Vyštudovala univerzitu Cambridge v Anglicku, po ktorej absolvovala Newyorskú univerzitu s bakalárom stupňa Fine… (více)

Zajímavosti (3)

Carnage Park (2016)

  • Timeline: 5. května 2015 byli do filmu obsazení Ashley Bell, Darby Stanchfield, Pat Healy a Alan Ruck. Natáčet se začalo o šest dní později. Světovou premiéru si sedmdesátkový krimi survival horor odbyl v lednu roku 2016 na filmovém festivalu Sundance. V březnu 2016 pak byl promítán v Austinu na festivalu South by Southwest (SXSW). Práva na distribuci odkoupila společnost IFC Midnight, která film do kin nasadila 1. července 2016. (Hal_Moore)

Svět po zániku (2011)

  • Všech pět hlavních protagonistů několika vlastními nápady pomohlo s návrhy oděvů. Například s nápadem kolenních a loketních chráničů filmové Mary nepřišli filmaři, nýbrž samotná herečka Ashley Bell. (Conspi)

Galerie (49)

Reklama

Herečka

Host

Režisérka

Dokumentární
2018

Love & Bananas: An Elephant Story

Scenáristka

Dokumentární
2018

Love & Bananas: An Elephant Story

Producentka

Dokumentární
2018

Love & Bananas: An Elephant Story

Ovládací panel

Fanklub

(3)

Reklama

Reklama