foto

Gal Gadot

  • nar. 30.4.1985 (33 let)
    Roš ha-Ajin, Izrael
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Gal Gadot se narodila 30. dubna 1985 v Tel Avivu, Izraeli do rodiny potomků židovských přistěhovalců z Evropy (Polsko, Rakousko, Německo, Československo). V roce 2004 vyhrála soutěž Miss Israel a ve stejném roce reprezentovala svou zemi v Ekvádoru v soutěži Miss Universe. Po návratu začala pracovat jako modelka. Ve svých dvaceti letech vstoupila do izraelské armády, kde získala výcvik a dva roky působila jako sprotovní trenér u izraelských obranných jednotek. Během služby v armádě pokračovala v budování kariéry jako modelky, fotila například pro Maxim. Její krásná sportovní postava jí pomohla prosadit se ve filmu.

Její zatím nejznámější rolí je Gisele Harabo, bývalá agentka Mossadu, v úspěšné sérii o rychlích autech Rychle a zběsile. Poprvé se v této sérii objevila v roce 2009, když si zahrála menší roli ve filmu RYCHLÍ A ZBĚSILÍ. O rok později se objevila po boku Toma Cruise a Cameron Diaz ve filmu ZATÍM SPOLU, ZATÍM ŽIVÍ. V roce 2011 se vrátila ke své roli Gisele Harabo ve filmu RYCHLE A ZBĚSILE 5 a v roce 2013 v RYCHLE A ZBĚSILE 6, kde její postava tragicky zemře. Skutečný průlom v kariéře by mohla znamenat role Wonder Woman v plánovaném sequelu MUŽE Z OCELI Batman vs. Superman po boku Henryho Cavilla a Bena Afflecka.

V roce 2009 se vdala za svého přítele Yarona Versana a o dva roky později se jim narodila dcera Alma. Gal je velkou milovnicí motorek, sama vlastní černou Ducati Monster-S2R z roku 2006.

Martina "mkubalikova" Kubalíková

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace