foto

Gal Gadot

 • nar. 30.4.1985 (33 let)
  Roš ha-Ajin, Izrael
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (20)

 • - Je vášnivou motorkářkou. Vlastní 2006 Ducati Monster-S2R. (Cheeker)

 • Liga spravedlnosti (2017)

  - Keď sa herečky Gal Gadot pýtal reportér, prečo Wonder Woman nemá prsia z komiksu, odpovedala: "Wonder Woman je Amazonka a historicky presná amazonská žena má v skutočnosti len jeden prsník. Takže, ak by som naozaj chcela byť verná predlohe, bolo by to problematické." (ScooobyDooo)

 • Liga spravedlnosti (2017)

  - Gal Gadot (Wonder Woman) cvičila kung-fu, kickbox, boj s mečem, jiu-jitsu a capoeiru jako součást své fyzické přípravy na roli. (BloodMax)

 • Wonder Woman (2017)

  - Gal Gadot (Diana) musela pred nakrúcaním absolvovať náročný tréning. Každý deň strávila dve hodiny v posilňovni, potom zopár hodín jazdila na koni a na ďalšie dve hodiny sa vrátila do fitness centra na tréning bojového umenia. To sa opakovalo šesť dní do týždňa. (krasomama)

 • Wonder Woman (2017)

  - Gal Gadot byla během dotáček v pátém měsíci těhotenství. Kvůli tomu byl během nich na její kostým Wonder Woman přidělaný kus zeleného plátna, který tak následně umožnil upravit její postavu pomocí CGI. (TwoFace)

 • Wonder Woman (2017)

  - Osobním trenérem Gal Gadot pro roli Wonder Woman byl Ruda Vrba, který je z České republiky. (MeanWhile)

 • Wonder Woman (2017)

  - Gal Gadot je již čtvrtou herečkou, která ztvárnila postavu Wonder Woman. Jejími předchůdkyněmi byli Cathy Lee CrosbyLynda Carter a Adrianne Palicki. (SNCIS)

 • Wonder Woman (2017)

  - Film zakázali v Libanone. Dôvodom bola Gal Gadot, predstaviteľka Diany, ktorá je izraelského pôvodu a Libanon vedie s Izraelom vojnu. Izraelský tovar je bojkotovaný zákonom, ktorý zároveň zakazuje cestovanie do Izraela a kontakt s jeho obyvateľmi. Staršie filmy s Gal Gadot sa v zemi premietali bežne, k zákazu došlo až na bojkot nátlakovej skupiny Campaign to Boycott Supporters of Israel-Lebanon, ktorá toto rozhodnutie presadila vo vláde. (Zdroj: Fandimefilmu.cz) (Paldiny)

 • Wonder Woman (2017)

  - Gal Gadot je první neamerická herečka, která ztvárnila Wonder Woman. Gal Gadot byla vybrána díky svým vojenským zkušenostem, protože sloužila v izraelské armádě dva roky. (BloodMax)

 • Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

  - Pulzující krychle ve videu zachycujícím vznik Cyborga, které Bruce Wayne (Ben Affleck) pošle Wonderwoman (Gal Gadot), je Mother Box - mocný superpočítač používaný Novými Bohy a Darkseidem. (spacemaster)

 • Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

  - Lyndě Carter (původní Wonder Woman) se nelíbil kostým, který na sobě měla Wonder Woman (Gal Gadot) v tomto filmu. Prý mu chyběla červená, bílá a modrá. (henrycruel)

 • Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

  - Kvůli roli na Wonder Woman musela herečka Gal Gadot intenzivně posilovat a trénovat bojová umění a šerm. Ben Affleck kvůli roli Batmana 14 měsíců cvičil a nabral 15 kilo svalové hmoty. Hned druhý den poté, co byl Ben Affleck obsazen do role Batmana, začal cvičit dvě hodiny denně. Henry Cavill (Superman) pro tento film nabral dvojnásobné množství svalové hmoty, než pro film Muž z oceli (2013). Jeho trenér řekl, že to bylo možné, protože Henry poctivě cvičil i v přestávce mezi natáčením filmů. (Shadowspark)

 • Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

  - O roli Wonder Woman se ucházely Olga Kurylenko, Elodie Yung a Gal Gadot. Zvažována byla také britská herečka Lucy Griffiths. O roli měla zájem také Alexandra Daddario. Obsazena byla nakonec právě hvězda ze série Rychle a zběsile Gal Gadot. Její obsazení zpočátku fanoušci kritizovali. (wooozie)

 • Ben Hur (2016)

  - Gal Gadot bola pôvodne obsadená do roly Esther, avšak pre pracovné vyťaženie musela film opustiť. (figliar)

 • Špióni odvedle (2016)

  - Natalie (Gal Gadot) je nejprve ve filmu představena jako Řekyně, později uvede, že je z Izraele, odkud herečka skutečně pochází. (Cheeter)

 • Krevní pouto (2015)

  - Režisér filmu Adam Silver, chtěl obsadit do role Lauren izraelskou herečku Gal Gadot, která odmítla a proto kvůli podobnosti zvolil herečku Taylor Cole. (lucius789)

 • Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

  - Do role Furiosy byla zvažována i herečka Gal Gadot. [Zdroj: Kinobox.cz] (asdfasdf)

 • Rychle a zběsile 5 (2011)

  - Gisele Harabo (Gal Gadot) má ve filmu zbraň Jericho 941 ráže 9x19 mm. (dc125)

 • Rychle a zběsile 5 (2011)

  - Monstrum použité při vlakové krádeži dostalo přezdívku Mongo. Jedná se o na zakázku postavený trubkový rám osazený kabinou z vojenského tahače HEMTT a motorem Chevrolet V8 s výkonem 600 koní. V úvodní scéně s autobusem se objevili Dodge Charger R/T z roku 1970 a Honda NSX. Po příjezdu do Ria ale i dalších scénách řídí Brian (Paul Walker) Nissan Skyline GTR Coupé ročník 1972 a Dominic (Vin Diesel) klasický Dodge Charger z roku 1970. Během scény ve vlaku jsou ukradeny DeTomaso Pantera 1972, Ford GT40 1965 a Chevrolet Corvette Grand Sport Sting Ray z roku 1966. Hobbsova (Dwayne Johnson) jednotka používá speciál Gurkha a GMC Yukon. Motorka, na které jezdí Gisele Harabo (Gal Gadot), má dle scénáristů označení Ducati Street Racer, přičemž by se mělo jednat o poupravenou Ducati Streetfighter. Tej Parker (Ludacris) jezdí s Fordem Galaxy ročník 1963, Han (Sung Kang) pak během svozu s Fordem Maverick z roku 1970. Ve scéně s výběrem aut se vystřídají Porsche GT3 RS, Toyota Supra a Nissan 370z, zahlédnout lze také Subaru Impreza STi sedan. Ukradená policejní auta jsou Dodge Charger ve verzi Police Interceptor. Pro krádež jsou použity mírně modifikované modely Dodge Charger SRT. Tej Parker (Ludacris) i Roman Pearce (Tyrese Gibson) utratí své peníze za Koenigsegg CCXR, kterých byly skutečně vyrobeny jen 4 kusy, a Han (Sung Kang) se na konci filmu veze v Lexusu LFA, kterých bude vyrobeno jen 500 kůsů. Brian a Dominici v závěru zůstali věrni svým značkám. Brian (Paul Walker) řídí nejnovějším Nissan GT-R, Dominic (Vin Diesel) pak Dodge Challenger model 2010. (Adrai)

 • Rychlí a zběsilí (2009)

  - Gal Gadot, která ve filmu hraje Bragovu pravou ruku Gisele, jež má slabost pro Doma, vyhrála v roce 2004 titul Miss Izraele. (wrána)

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace