foto

Danny Pudi

  • nar. 10.3.1979 (38 let)
    Chicago, Illinois, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Danny se narodil 10. března 1979 v Chicagu, kde i vyrostl. Když se na něj podíváte, málokdo by odhadl, že jeho rodnou řečí je polština. Po rodičích má v sobě geny jak polské, tak i indické. Studoval tanec v Chicagu a navštěvoval Marquette University v Millwaukee. V roce 2001 promoval v oboru Divadlo a komunikace.

Díky tomu, že získal stipendium a nemusel platit školné, se mohl věnovat rozvíjení svého komediálního talentu ve Stand-Up komediích. V roce 2005 se přestěhoval do Los Angeles, kde začal navštěvovat konkurzy. Získal role v několika seriálech, objevil se v GILMOROVÝCH DĚVČATECH, POHOTOVOSTI nebo THE GREEK. Zahrál si i v několika reklamách, z nichž za zmínku stojí ty na Snickers, McDonald, T-Mobile nebo Pokemon.

Svou komediální kariéru nastartoval ve filmu ROAD TRIP: BEER PONG. Po této roli přišla ta, která se dá označit za jeho nejvýraznější. Hraje Abeda Nadira v seriálu COMMUNITY.

V osobním životě je ženatý s láskou z prvního ročníku na Marquette. Její jméno je Bridget Showalter. Danny rád běhá, už se zúčastnil několika maratonů.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Režijní filmografie

Dokumentární

2014 Untucked

Fanoušci tvůrce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace