foto

Kathryn Newton

  • nar. 8.2.1997 (21 let)
    USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Kathryn Newton je americká herečka narozena 8.2.1997 v Los Angeles, USA. Dosud nejvíce se proslavila díky roli Louise Brooks v televizním seriálu CBS GARY UNMARRIED a celovečerním filmu PARANORMAL ACTIVITY 4.

Kariéru herečky zahájila již ve věku čtyř let, svoji první roli si zahrála v seriálu ALL MY CHILDREN, kde si zahrála postavu Colby Marian Chandlera.  Mezitím hrála také ve dvou krátkých filmech ABBIE DOWN EAST (2002) a BUN-BUN (2003). V roce 2008 byla obsazena do role Louise Brooks v televizním seriálu GARY UNMARRIED. V roce 2009 získala cenu 35th People's Choice Awards v kategorii Favorite New TV Comedy o rok později získala dvě ceny Young Artist Awards za "nejlepší výkon v seriálu (tv komedie)" a Nejlepší výkon v televizním seriálu (komedie nebo drama) v Gary Unmarried.

Zahrála si také po boku Cameron Diaz ve snímku ZKAŽENÁ ÚČA, kde ztvárnila postavu Chase Rubin-Rossi. Později získala hlavní roli Alex ve filmu PARANORMAL ACTIVITY 4 v roce 2012.

mark65

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace