Reklama

Reklama

Ella Purnell

Ella Purnell

nar. 17.09.1996 (25 let)
Londýn, Anglie, Velká Británie

Biografie (1)

Ella Purnell se narodila v Londýně, kde v současné době žije se svou matkou, má tři mladší nevlastní bratry. Vystudovala City of London School for Girls a souběžně navštěvovala týdenní kurzy divadelní školy Sylvia Young, která se zároveň stala její první agenturou.V roce 2008 porazila více než stovku dívek v divadelní hře Oliver! Tato role ji vydržela celý rok. Po skončení této etapy se úspěšně ucházela o jednu z hlavních roli ve filmu Neopouštěj mě. Jednalo se o… (více)

Videa (5)

Ukázka z filmu 1

Zajímavosti (3)

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

  • V 116. minutě filmu, když Emma (Ella Purnell) vychází z uzavřené smyčky, je na stěně v pozadí vidět nápis "Point of no return", tedy volně přeloženo "Místo, odkud není cesty zpět". Jedná se o easter egg, který poukazuje na situaci, že postavy učinily rozhodnutí, které již nelze zvrátit. (Asgard)

Nezvaní hosté (2011)

  • Ve filmu John Farrow (Clive Owen) a Mia (Ella Purnell) trpí poruchou nazvanou Folie à Deux (šílenství ve dvou). Je to porucha intenzivního rázu, kdy dvě osoby, které mají silný vztah, sdílí stejný druh halucinace ve stejnou chvíli. (Scaryman)

Galerie (52)

Reklama

Herec

Ovládací panel

Fanklub

(17)

Reklama

Reklama