foto

Bella Heathcote

  • nar. 27.5.1987 (33 let)
    Melbourne, Victoria, Austrálie

Biografie

Herečka Isabella Heathcote se narodila v roce 1988 v Melbourne. Její první role byla v australském filmu ACOLYTES (2008), ale do povědomí obecenstva se dostala až v roce 2009 rolí Amandy Fowler v Australském seriálu SOUSEDÉ, kde si zahrála studentku.

V roce 2010 získala Bella stipendium Heath Ledgera, který je patronem mladých hereckých talentů pocházejících z Austrálie. Jeho rodina spolu s losangeleskou základnou Australians in Films (IAF) každoročně vyberou jednoho z talentovaných herců, kterému pomohou pootevřít dveře do slavného Hollywoodu. V komisi pro udělení zasedali Nicole Kidman, Hugh Jackman a Jude Law. Tato cena obnáší - 10 000 dolarů, letenku do Ameriky, VIP balíček od castingové agentury Showcast a přístup do Breakdown Services v LA. Cenu jí předal Colin Farrell na 6. ročníku Breakthrough Awards. Tohoto ceremoniálu se zúčastnily i Heathova matka Sally Bell a sestra Kate Ledger.

Do jednoho roku od získání stipendia na památku Heatha Ledgera, se herečka připravuje na svou první hlavní roli ve filmu TWYLIGHT ZONES režiséra David Chase. Od této chvíle začíná její hvězdička pomalu stoupat po dráze Hollywoodské hvězdy, zajímá s o ni Tim Buton a začíná hrát po boku takových star jako je Johnny Depp, Brad Pitt, Eva Green a Justin Timberlake. Dále je to kniha otevřená...

Martin "Mafyn" Legát

Herecká filmografie