foto

Georgina Chapman

  • nar. 1976

Biografie

Georgina Chapman se narodila 14.dubna 1976 v Londýně, Anglie. Vyrůstala v Richmondu v západním Londýně. Je dcerou Briana Chapmana, milionáře, podnikatele a majitele Pergol Coffee Company.

Ve věku 13 let začala s kapelou Jesus and Mary Jane. Studovala Marlborough College, Wimbledon College of Art a Chelsea College of Art and Design. Po studiích v roce 2001 začala svou kariéru jako kostýmní výtvarnice. Je módní návrhářka a herečka. Georgina pracovala také na reklamách např. pro Head & Shoulders a v různých televizních show. V roce 2004 spolu s Keren Craig módní návrhářkou a bývalou modelkou, spolu zakládají módní značku Marchesa. Potkaly se, když spolu studovaly na Chelsea College of Art and Design.

Georgina se sblížila s producentem Harvey Weinsteinem v prosinci roku 2004, poté co opustil svou první ženu. Vzali se 15. prosince 2007 v Connecticutu. Pár žije částečně ve Westport v Connecticutu a na panském sídle v Los Angeles. Následně se jim narodila 30. srpna 2010 první dcera India Pearl.

Martin "Mafyn" Legát

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2012 Project Runway All Stars (TV pořad)
2002 Módní policie (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky