Reklama

Reklama

William Levy

William Levy

nar. 29.08.1980 (41 let)
Havana, Kuba

Biografie (2)

William Gutiérrez Levy se narodil 29. srpna 1981 ve městě Cojimar (Kuba) a je nejstarší ze čtyř sourozenců. Je židovského původu po dědečkovi z otcovy strany. Ve svých 15 letech legálně emigroval do Spojených států amerických, kde jeho otčím získal politický azyl. Při studiu na střední škole se věnoval baseballu, což mu pomohlo získat stipendium na vysoké škole. Začal studovat obor řízení podniku, ale po dvou letech studium přerušil a vstoupil do zábavního průmyslu… (více)

Zajímavosti (4)

Café Con Aroma de Mujer (2021)

  • Herec William Levy (Sebastian) čelil v minulosti stalkingu od jedné z fanynek, která jej kdysi obtěžovala v Miami a posléze i v restauraci v New Yorku. K Williamově nelibosti se „fanynka“ vloudila i na natáčení tohoto seriálu, přičemž herec neodbytnou stalkerku okamžitě poznal, a tak byla na plac přivolána policie. (fiLLthe3DD)

El Fantasma de mi Novia (2018)

  • Herci William Levy (Chepa) a Elizabeth Gutiérrez (Elena) jsou v partnerském vztahu již od roku 2003, kdy se poznali během natáčení reality show Protagonistas de Novela 2. Rovněž si společně zahráli v telenovelách Olvidarte jamás (od r. 2006) a Acorralada (od r. 2007) a tento snímek je pak jejich čtvrtým společným projektem. Název samotného filmu pak lze přeložit jako „Duch mé přítelkyně“ roku 2010 si Elizabeth zahrála v seriálu El Fantasma de Elena („Elenin duch“) v němž hrála postavu téhož jména, avšak nelze určit, zdali šlo v tomto případě o tvůrčí záměr či o náhodu. (fiLLthe3DD)

Galerie (111)

Reklama

Herec

Producent

Host

Scenárista

Ovládací panel

Fanklub

(26)

Reklama

Reklama