foto

Karla Monroig

  • nar. 5.3.1979 (40 let)
    Guayama, Portoriko

Biografie

Karla Monroig je herečka, modelka a moderátorka. Měří 165 cm. Její otec Roberto Monroig je katalánského původu a její matka Carmen Pomales je irského původu. Studovala na střední soukromé škole Academia San Antonio v jejím rodném městě. Také studovala komunikační obor na vysoké škole Universidad del Sagrado Corazón v Santurce.

V roce 1995, ve věku 14 let, byla první finalistkou soutěže Miss Borinquen Teenage. Pózovala mnoha známým časopisům jako např.: Buena Vida (Dobrý život),  Agenda de Novias (Program nevěsty), a v „Imagen“ (Obraz).

V roce 2000 se stala zpravodajkou zpráv v televizní talk show Anda Pa'l Cará (Gee Whiz). Dále moderovala reality show Buscados (Most Wanted) s Hectorem Marcanem. V roce 2001 moderovala televizní přehlídku E-ritmo T.V. (E-rytmus T.V.), ve které zpovídala mezinárodní osobnosti jako Alejandro Sanz, Chayanne a další.

V roce 2008 se vdala za Tommyho Torresa, se kterým má holčičku Amandu Zoé.

Karla se nejvíce proslavila v telenovele El rostro de Analía (Pravá tvář vášně), kde hrála Isabel Martinéz, a v Más sabe el diablo (V náručí ďábla), kde hrála Virginiu Davilla.

Hojiko

Herecká filmografie

Filmy

2010 Hunted by Night
2002 Más allá del límite

TV seriály

2011 La casa de al lado (TV seriál)
2010 Někdo se dívá (TV seriál)
2009 V náručí ďábla (TV seriál)
2008 Pravá tvář vášně (TV seriál)
2007 Dame chocolate (TV seriál)
2004 Inocente de ti (TV seriál)
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace