Reklama

Reklama

John Lebar

Biografie

John Lebar je britský herec, který proslul především svou impozantní výškou, která činí rovných 221 centimetrů. Mnoho dalších informací o tomto obrovi se ovšem nevyskytuje. Nezbývá než si doplnit celkový obraz z jeho filmografie, která ovšem prozatím není také nikterak rozsáhlá.

Obecně lze říci, že je podobným tipem herce jako Brian Steele, jež pro vykonávání své profese využívá především epické tělesné rozměry. John se objevil pod oblekem tzv. pestmeestera v hororu THE SICK HOUSE, který zčásti mapuje příběh jistého doktora z období středověké morové epidemi zvané Černá smrt. Ten se rozhodl, že se po několika stoletích opět zjeví, aby rozséval smrt mezi kolemjdoucími, kteří se náhodou zapomněli v opuštěné londýnské nemocnici. Ve třetí epizodě seriálu SHERLOCK z portfolia britské televizní stanice BBC ztvárnil postavu nájemného zabijáka přezdívaného Golem, jehož specialitou bylo likvidovat oběti holýma rukama.

Až tedy někdy uvidíte ve filmu, či seriálu, postavu trčící vysoko do vzduchu, vězte, že to může být právě John Lebar, britský nenápadný obr.

Herec

Filmy
2016

Lví žena

2013

Jack a obři

2012

Prometheus

 

Sherlock Holmes vs Frankenstein

2007

Sick House, The

TV seriály
2010

Sherlock

 

Velká hra (S01E03)

2008

Crooked House

1999

Liga gentlemanů

1997

Lexx

Krátkometrážní
2005

Ordan's Forest

Ovládací panel

Reklama

Reklama