foto

Freddie Wong

  • nar. 1985
    USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Frederick Wong, známější jako Freddie Wong je americký filmař, hudebník, VFX expert a e-Sports hráč. Jeho krátká vtipná videa vidělo na jeho kanálech na youtube na 50 milionu lidí. Je starší bratr a spolupartner Jimmyho Wonga.

Wong absolvoval střední školu v Lakeside. Poté promoval na filmového škole umění - University of Southern v Kalifornii. Nyní vlastní a provozuje mediální firmu Overcrank Media v Los Angeles jedná se o společnost specializující se na celovečerní film a online videa. Před slávou z YouTube, Wong a jeho přítel ze studií Brandon Laatsch vymýšleli a vytvářeli rovněž DVD filmy. Jejich YouTube kariéra strmě vzlétla a to je to, na čem v současné době nejvíce pracují. Mají již nabídky spolupracoval s různými umělci z Hollywoodu a od mnoha velkých firem pro vývoj her. V současné době spolupracuje jako jeden z režisérů na novém seriálu VGHS.

Josef "sator" Čtvrtníček

Režijní filmografie

Filmy

2015 The Rush
2012 Hitman
2010 Flower Warfare - Psychedelic Action Scene (amatérský film)

TV seriály

2017 Dimenze 404 (TV seriál)
Impulse (E06)
Bob (E05)
2012 Video Game High School (TV seriál)

Herecká filmografie

Filmy

2015 The Strongest Man
2012 Sync

TV seriály

2011 Chuck (TV seriál)
Chuck a virus (S05E05)

Fanoušci tvůrce

<< 1-20 >>
všichni fanoušci
(26)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace