foto

Martin McCann

  • nar. 20.7.1983 (35 let)
    Belfast, Severní Irsko, Velká Británie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Martin Stephen McCann se narodil otci Martinu McCannovi a matce Anne McCann a vyrůstal společně s mladšími sourozenci Stevenem a Mandy, v dělnické oblasti Falls Road v Belfastu (Severní Irsko).

Matka ho podporovala v herecké kariéře. Ze začátku hrával v divadelních představeních a později v irském komediálním seriálu. Následoval jeho první celovečerní film TAJEMSTVÍ PRSTENU, kde si zahrál postavu Jimma Rileyho. Po boku Daniela Radcliffa jsme ho mohli vidět v TV filmu LEGENDA O MÉM SYNOVI. Na doporučení režiséra, již zmiňovaného filmu TAJEMSTVÍ PRSTENU, Richarda Attenborougha byl obsazen do role desátníka R. V. Burgina v minisérii THE PACIFIC. V roce 2011 se objevil v hudební komedii KILLING BONO, kde si zahrál samotného Bona, zpěváka slavné irské kapely U2.

Martin je patron charity YouthAction Northern Ireland. YouthAction's Rainbow Factory School je škola múzických umění, která je považována za jednu z největších a nejzajímavějších projektů pro mladé umělce.

Režijní filmografie

Filmy

2014 Fishbowl

Scenáristická filmografie

Filmy

2014 Fishbowl
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace