Reklama

Reklama

Ki-joon Um

Ki-joon Um

nar. 22.04.1976 (47 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Um Ki Joon je slavný muzikálový herec, narozen 23. března 1976 v Jižní Korei. Debutoval v roce 1995 ve hře Richard III. Od té doby účinkoval v mnoha muzikálech a divadelních hrách. Na televizní obrazovky poprvé pronikl v roce 2008 v sitcomu KIMCHI CHEESE SMILE od televizní stanice MBS. Nejznámější je však ze seriálu DREAM HIGH (2011), kde si zahrál učitele Kang Oh Hyuka, který ukazuje svým studentům správný směr. V roce 2007 byl nominován na MBC Entertainment… (více)

Zajímavosti (2)

Bokmyeongeomsa (2015)

  • S hlavní mužskou rolí byl po dlouhou dobu spojován jihokorejský herec Joo-wan On. Svoji účast na úkor zdravotních problémů ale odřekl. Uvolněná pozice tak byla seriálovými tvůrci nahrazena hercem Ki-joon Uhm. (Conspi)

Goldeun keuloseu (2014)

  • Původně avizovaný jihokorejský herec Shi-hoo Park se v seriálu mohl objevit také. A to konkrétně v roli Michael Jang. Nakonec z toho ale sešlo. A sešlo z toho hlavně proto, protože se herec potřeboval vyřádit a celá země si o něm šuškala, neboť na hercovu hlavu padlo v téže době poněkud nepříjemné obvinění ze sexuálního obtěžování bulvárními deníky a tamějšími policejními složkami ženy nejmenované. Ta ale svoje obvinění posléze odvolala. Skoro jako kdyby šlo jen o hloupý žert. Policie si vše ujasnila, herce přestala stíhat a vše se tak nějak uklidnilo. Jenže vysvětlete to někomu, kdo na sobě nechce mít špínu. A i proto si produkční společnost za herce našla okamžitě náhradu, kterou nebyl nikdo jiný než jihokorejský herec Gi-joon Eom. (Conspi)

Galerie (7)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Reklama

Reklama