foto

Jon Vitti

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Jon Vitti před nedávnem napsal scénář snímku Fixed společnosti Sony Pictures Animation a jako pomocný producent se podílel na seriálu Kancl. Předtím byl autorem scénáře k filmu Alvin a chipmunkové 2. Vitti se také podílel na natáčení dodatečných scén pro film Max a maxipříšerky. Je autorem scénáře hitu Alvin a chipmunkové společnosti Fox. Byl konzultantem snímku Doba ledová 3 a filmu Horton. Jakožto pomocný scenárista se podílel na filmu Borat a předtím napsal scénář filmu Blbec k večeři společnosti Dreamworks. Vitti byl také jedním ze scenáristů snímku Simpsonovi ve filmu. Byl konzultantem na snímku Roboti a pro společnost Fox Animation napsal scénář snímku Doba ledová 2.

Předtím pro společnost Blue Sky/Twentieth Century Fox vytvořil produkční verzi scénáře filmu Doba ledová. Byl scenáristou pořadu Da Ali G Show, konzultantem natáčení dodatečných scén seriálu Kolej, základ života, vedoucím výroby seriálu Tatík Hill a spol., pomocným vedoucím výroby seriálu The Larry Sanders Show, tvůrším konzultantem seriálu The Critic a producentem seriálu Simpsonovi.

Falcon

Scenáristická filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace