foto

Melissa Ordway

  • nar. 31.3.1983 (36 let)
    Atlanta, Georgia, USA

Biografie

Melissa Ordway je americká herečka a modelka. Narodila se v Atlantě, Georgii, jako jediné dítě Johna a Christine Ordway. Hrála v komunitním divadle v Atlantě, a také v divadelních představeních na střední škole v Snellville. Po absolvování střední školy navštěvovala Ordway Georgia State University a je členem sesterstva Delta Zeta. Během studií na Georgia State byla vybrána k účasti v reality show na MTV, The Assistant. Tuto show vyhrála a přestěhovala se do Los Angeles, kde začala kariéru v herectví a modelingu.

Po přestěhování do Los Angeles podepsala smlouvu s Nous Model Management. Téměř okamžitě byla na předních stránkách časopisů a národních kampaní. Mezi její úspěchy patří předvádění pro značky jako Skechers, Old Navy, Fabrizio Gianni, Anchor Blue nebo Tillys.

Role, která ji proslavila jako herečku byla v seriálu SMETÁNKA, kde hrála Jordannu. Jejím celovečerním debutem pak byl film ZNOVU 17 (jako Lauren). Hostovala také v seriálech, např. VINCENTŮV SVĚT, JAK JSEM POZNAL VAŠI MATKU nebo ODLOŽENÉ PŘÍPADY. V roce 2012 jsme ji mohli vidět ve filmu MÉĎA, kde si zahrála Michelle po boku Marka Wahlberga a Mily Kunis.

Veronika "wertcha" Jiříková

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2013 The 40th Annual Daytime Emmy Awards (TV pořad)
2012 Home & Family (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky