foto

Caroline Sunshine

  • nar. 5.9.1995 (24 let)
    Atlanta, Georgia, USA

Biografie

Narodila se Thomovi a Karen Sunshine 5. září 1995 v Atlantě ve státě Georgia. Vyrůstala ale v Orange City v Kalifornii spolu se svými rodiči a mladšími bratry (John a Christopher). Ve věku tří let začala cvičit balet a už ve školce získala první roli ve hře Zlatovláska. Později začala pravidelně hrát v divadle Orange County a tancovat na South Coast Performing Arts ve městě Tustin.

V roce 2006, když Caroline bylo 11 let, začala jezdit po konkurzech a byla vybrána do reklamy na Amazing Allysen, mluvící panenku. Svojí první opravdovou roli dostala v roce 2010 když si zahrála v komedii CBS, TEAM SPITZ, dospívající dceru trenéra na střední škole (Rob Riggle). V létě téhož roku získala popularitu díky roli Barbary Winslow ve svém prvním celovečerním filmu, MARMADUK, natočeného podle stejnojmeného kresleného seriálu.

Na podzim roku 2010 se Caroline stala herečkou ve vedlejší roli v Disney seriálu NA PARKET, kde hraje výměnou studentku Tinku Hessenhefferovou po boku Kentona Duty který hraje její dvojče, Gunthera. Podle magazínu People je toto duo inspirováno sourozenci Sharpay a Ryanem Evansovými ve filmu High School Musical.

Caroline v současné době žije se svým otcem v Orange City. Ve volném čase se věnuje tanci, cestování, vaření, pečení a fotografování. V únoru 2011 se stala hlavní tváří voňavky "Puppy Love 4 Girlz". Kromě toho je Caroline zapojená do několika charitativních účelů.

LentilleLily

Herecká filmografie

Filmy

2017 Mommy, I Didn't Do It (TV film)
2015 The Outfield
2010 Marmaduk

TV seriály

2011 Farma Rak (TV seriál)
2010 Na parket! (TV seriál)

Host

TV pořady

2013 Radio Disney Music Awards (TV pořad)

Fanoušci tvůrce