foto

Tina Desai

  • nar. 24.2.1987 (30 let)
    Bangalore, Karnataka, Indie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tena Babbar Desae se narodila 24. února 1987 v Bangalore, Karnataka, India. Tena je Indická herečka a modelka. Vystudovala obor Podnikový management se specializací na finance ve škole "National Institute of Management College". Hovoří plynně pěti jazyky, mimo jiné i anglicky.

Se září reflektorů se poprvé setkala v reality show Get Gorgeous. I přesto, že nevyhrála byla ji nabídnuta smlouva s Elite Model India, která je sponzorem této reality show a pracuje pak s případným vítězem. Od roku 2007 se objevila ve více než 100 reklamních spotech. Hrála také v klipu zpěváka KK - Yeh Kahan Mil Gaye.

Herecký debut přišel v roce 2011 v krimi snímku Yeh Faasley. Poté se objevila ve známém filmu The Best Exotic Marigold Hotel.

V roce 2012 pózovala pro kalendář plavek firmy King Fisher. Mezi její nejvýznamější role pak patří v druhý díl filmu The Second Best Exotic Marigold Hotel a  Kali v seriálu Sense 8, kde hraje jednu z hlavních rolí.

Nikol "HelloNiky" Furišová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace