Reklama

Reklama

Patricia Velasquez

Patricia Velasquez

nar. 31.01.1971 (52 let)
Guajira, Venezuela

Biografie (1)

Patricia Carola Velasquez Semprun se narodila ve městě Guajira v jihoamerické Venezuele, roku 1971. Narodila se jako páté dítě z šesti velmi vytíženým rodičům. Otec pracoval pro nadaci UNESCO a matka pro společnost, která se snažila zachovat dědictví starého venezuelského kmene Wayu. Patricia s nimi musela často cestovat i po zaostalých zemích světa, což mělo k luxusnímu životu daleko. Studovala inženýrství a účetnictví na San Vicente de Paul High School, kde roku… (více)

Zajímavosti (3)

Mumie se vrací (2001)

  • Brendan Fraser si chtěl vystřelit ze svého hereckého kolegy Arnolda Vosloa, a tak při natáčení úvodní scény, kdy měla přijít Anck-Su-Namun (Patricia Velasquez) za Imhotepem (Arnold Vosloo), Fraser svou kolegyni zastoupil – měl paruku, šperky a byl celý natřený zlatou barvou. Fraser se při jednom rozhovoru vyjádřil, že Vosloův udivený výraz bylo to nejlegračnější, co kdy viděl. (NiaWolf)

Mumie se vrací (2001)

  • Přestože zmijí se kolem Egypta vyskytuje více než dost, žádná nemá svoje působiště přímo tam a navíc ani jedna není zmije egyptská. Had, kterým ohrožuje Anck-Su-Namun (Patricia Velasquez) nejdříve Jonathana (John Hannah) a poté Ricka O'Connella (Brendan Fraser), je podle vzhledu kobra stepní (Walterinnesia aegyptia), plaz dorůstající délky až 130 cm a vážící téměř kilogram. Patří do čeledi korálovcovitých. (Robbi)

Galerie (44)

Reklama

Herečka

Host

Ovládací panel

Fanklub

(30)

Reklama

Reklama