foto

Adam Pally

  • nar. 18.3.1982 (35 let)
    USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Adam Saul Pally narozený 18 března 1982 je americký herec a komik, nejvíce se proslavil jako Maxe Blum v seriálu ABC Happy Endings.

Pally se narodil v Livingstonu, New Jersey rodičům Caryn a Stevenovi. Byl vychován jako Žid. Vyrůstal v New Yorku, Chicagu a New Jersey. Má dvě sestry, Ericu a Risu. V roce 2004 Pally vystudoval na univerzitě New School v New York City. Vystupoval v improvizační a komediální show v divadle "Upright Citizens Brigade Theatre" v New Yorku od roku 2002. V divadle v Los Angeles je členem komediální skupiny "Chubby Skinny Kids".

Pally se objevil ve filmech jako Iron Man 3, Zažít Woodstock, Muž v pokušení, a objeví se v chystajícím se snímku A.C.O.D. Také hostoval v seriálu Californication. Svým psaním se podílel na sérii NTSF:SD:SUV.  Pally v současné době píše scénář k filmu produkovaným Willem Ferrellem a Adamem McKayem pro společnost Gary Sanchez Productions.

Pally současně žije v Los Angeles se svou ženou Anne Daniellou Pally. Jejich syn, Cole, se narodil v prosinci roku 2011. Jejich druhé dítě, dcera GG, se narodila 14. března 2013. 

Zbyněk "zbyshek" Moník

Herecká filmografie

Producentská filmografie

Filmy

2016 Joshy

Scenáristická filmografie

TV seriály

2011 NTSF:SD:SUV (TV seriál)

Režijní filmografie

TV seriály

2012 Happy Endings: Happy Rides (TV seriál)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace