Reklama

Reklama

Scott Evans

Scott Evans

nar. 21.09.1983 (38 let)
Sudbury, Massachusetts, USA

Biografie

Scott se narodil v září roku 1983, jako nejmladší syn v rodině, která měla k umění nakročena jen na půl, otec dentista, matka tanečnice. Má dvě setry a staršího bratra, který se již ve světě filmu prosadil, Chrise Evanse.

Do jisté míry je znát podobnost v kariéře obou bratrů. Oba začínali v televizních reklamách a projektech. Zatímco starší Chris se již zařadil do povědomí filmových diváků, Scott na velkou filmovou roli teprve čeká. Avšak už i on má na kontě slušnou řádku rolí. Své umění ukázal především v seriálech jako LAW & ORDER: CRIMINAL INTENT, RUBICON, FRINGE, atd. Hlavní úspěch sklízí v nekonečné soap-opeře ONE LIFE TO LIVE, kde hraje postavu Olivera, homosexuálního policisty.

Především zmiňovaná homosexuální postava v One Life to Live je pro Scotta do jisté míry osudová. Během natáčení se rozhodl jít takzvaně "s kůží na trh", anglicky "coming out", neboli přiznal, že je gay. Což ocenila řádka významných osobností a podporu získal i ve svém starším bratrovi Chrisovi. Jelikož ČSFD není bulvárem, není třeba se více rozepisovat, avšak není ani co, rodina Evansových nedělá skandály.

Rozhodně nadějný herec, jehož kariéra trpí syndromem staršího a úspěšného bratra, je hrdým bojovníkem za práva gayů a na svou příležitost prozatím čeká.

EP2012

Herec

Host

Ovládací panel

Reklama

Reklama