foto

Marie de Villepin

  • nar. 1986
    Francie
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Marie de Villepinová je mladá francouzská herečka a modelka, která bydlí v New York City. Jako dcera diplomata strávila většinu svého dětství v Indii před tím, než se stěhovali do různých zemí Latinské Ameriky a Afriky. Tato tulácká výchova v ní zanechala touhu zažívat světovou rozličnost kultur, povah a jazyků, ale mnohem víc si rozvinula talent na změnu tvarů. Již od raného věku měla vášeň pro divadlo a film.

Jako malá holka dostala roli ve hře Danielly Thompsonové La Bûche a pak brala hodiny herectví na prestižní Cours Florent, stejně jako od Raymonda Acquaviva, oboje v Paříži. Když dosáhla věku 18 let, přestěhovala se do New Yorku, aby se tu věnovala kariéře modelky. Po několika sezónách na předváděcích molech New Yorku, Milana a Paříže a účinkování v kampaních předních návrhářů natočených režiséry jako Mario Sorrenti, Inez & Vinoodh nebo Gilles Bensimon, byla Marie vybrána, aby se stala tváří Givenchyho parfému Ange ou Démon a následovala tak šlépěje Audrey Hepburnové nebo Liv Tylerové.

Film Europe

Herecká filmografie

Filmy

2014 Yves Saint Laurent
2011 Bajkonur
1999 Pusa

TV seriály

2005 Prokletí králové (TV seriál)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace