Reklama

Reklama

Vernon Dobtcheff

Vernon Dobtcheff

nar. 14.08.1934 (87 let)
Nîmes, Francie

Galerie (30)

Herec

Filmy
2020

The Haunting of Margam Castle

2015

Proč zabili Ježíše (TV film)

2014

Horsehead

 

Il ragazzo invisibile

 

Seven Lucky Gods

2013

Nejvyšší nabídka

 

Velká nádhera

2012

La Clinique de l'amour!

 

Zarafa

Reklama

Reklama

 

Život té druhé

2010

Cercando Maria

 

Godforsaken

 

Neporazitelný: Vykoupení

2008

Asterix a Olympijské hry

 

Changing Climates, Changing Times (TV film)

 

Le Plaisir de chanter

2006

Lov na boháče

2005

Americká kletba

 

Othello: A South African Tale

 

Velký vezír

 

Říše vlků

2004

Evilenko

 

Pontormo

 

Před soumrakem

2003

Společenství Druidů

2002

Merci... Dr Rey !

 

The Falklands Play (TV film)

 

Wonderland Experience, The

 

Červená siréna

2001

Festival v Cannes

 

Poslání

 

Stíny mrtvých

 

Vykradači hrobek

2000

David Copperfield (TV film)

 

Passion assassine (TV film)

 

Profesor

 

Vražedné lži

1999

Nezkrotná touha

 

The Strange Case of Delfina Potocka: The Mystery of Chopin

1998

Hilary a Jackie

 

Jinnah

 

Merlin (TV film)

 

Spanish Fly

 

Třicet let života (TV film)

 

Vigo

 

Vše pro lásku

1997

Anna Kareninová

 

La montagne muette

 

Odysseus (TV film)

 

Vzpomínky

 

Zvoník od Matky boží (TV film)

1996

Jude

 

Kateřina Veliká (TV film)

 

Ledová princezna (TV film)

 

Netvor

 

Přežila jsem Picassa

1995

England, My England

 

Jefferson v Paříži

 

Le fils de Paul (TV film)

 

Sharpův meč (TV film)

 

The House That Mary Bought (TV film)

1994

Mademoiselle O (TV film)

1993

Hodina prasete

 

Jeanne d'Arc au bûcher (TV film)

 

M. Butterfly

1992

Enfants du naufrageur, Les

 

Frankenstein (TV film)

 

Obiettivo indiscreto

 

Venice

 

Všechny strasti světa

1991

Michelangelo (TV film)

 

Rozsudek smrti

 

The First Circle (TV film)

 

Zajatci cti (TV film)

1990

Atentát na Hitlera (TV film)

 

Bratři zločinu

 

Fuga dal paradiso

 

Hamlet

 

Jedna, nebo tři ženy?

 

Meridian

 

The Garden

 

Vincent a já

1989

Berlin-Yerushalaim

 

Indiana Jones a Poslední křížová výprava

 

Jeniec Europy

 

Kino Splendor

 

Sladký dům hrůzy (TV film)

 

Vrahové mezi námi: Příběh Simona Wiesenthala (TV film)

1988

Catacombs

 

Due croci, Le (TV film)

 

Madame Sousatzká

 

Maigret (TV film)

 

Natalia

 

Pascaliho ostrov

 

Testimony

1987

Ubohá bohatá dívka (TV film)

1986

Caravaggio

 

Jméno růže

 

Maschenka

 

Nenávidím herce

1985

Mata Hari

 

Morenga (TV film)

1984

Gwendoline

 

Mnoho povyku pro nic (TV film)

 

Mon ami Washington

 

Nadporučík a jeho soudce (TV film)

 

Noční návštěva

 

Yalta (TV film)

1983

Englishman Abroad, An (TV film)

 

Nutcracker

 

Šarlatový a černý (TV film)

1982

Emmenez-moi au théâtre: Chêne et lapins angora (TV film)

 

Enigma

 

Malesherbes, avocat du roi (TV film)

 

Noc ve Varennes

1981

Beau monde, Le (TV film)

 

Condorman

 

Nahá láska

 

Peter and Paul (TV film)

 

San-Antonio ne pense qu'à ça

 

Troilus & Cressida (TV film)

1980

Nižinský

1979

Mers El-Kebir (TV film)

1978

Chemins de l'exil ou Les dernières années de Jean-Jacques Rousseau, Les (TV film)

 

Dívka v modrém sametu

 

Lulu (TV film)

 

Láska s otazníkem

 

Ordre et la sécurité du monde, L'

 

Romeo and Juliet (TV film)

1977

Foch pour vaincre (TV film)

 

Joseph Andrews

 

Pochoduj nebo zemři

 

Špion, který mě miloval

1975

Au bois dormant (TV film)

 

Divoch

 

Galileo

 

Il messia

 

India Song

 

Le Jeu avec le feu

 

Le chat et la souris

 

Operace "Daybreak"

 

Van der Valk a mrtví (TV film)

1974

Cartesius (TV film)

 

Marseillská smlouva

 

Plaies et bosses (TV film)

 

Soft Beds, Hard Battles

 

Vražda v Orient expresu

 

Vůně ženy

1973

Den Šakala

 

Freya des sept îles (TV film)

 

Giordano Bruno

 

Jeanne d'Arc (TV film)

 

Story of a Love Story

1972

Canterburské povídky

 

Far From Dallas

 

Vzhůru na frontu

1971

Jezdci

 

Manželé z roku II

 

Marie Stuartovna, královna Skotska

 

Mikuláš a Alexandra

 

The Beast in the Cellar

 

Šumař na střeše

1970

Darling Lili

 

Ils

1969

Baby Love

 

The Assassination Bureau

 

Tisíc dnů s Annou

1968

A Dandy in Aspic

1967

Zkrocení zlé ženy

1966

Idol, The

1965

Báječní muži na létajících strojích

 

Drahoušek

Seriály
2018

Durrellovi

 

Epizoda 6 (S03E06)

 

The Romanoffs

 

The Violet Hour (E01)

2017

Durrellovi

 

Epizoda 3 (S02E03)

 

Epizoda 2 (S02E02)

 

Smaragdové město

 

Prison of the Abject (E02)

 

The Beast Forever (E01)

2015

Jonathan Strange & Mr. Norrell

 

Chapter One: The Friends of English Magic (E01)

 

Peplum

 

Episode 2 (E02)

2013

Borgiové

 

Ořechový bál (S03E04)

 

Sourozenci (S03E03)

 

Očista (S03E02)

 

Tvář smrti (S03E01)

2012

Borgiové

 

Zpověď (S02E10)

 

Svět zázraků (S02E09)

 

Pravda a lži (S02E08)

  více epizod (6)
 

Q.I.

 

Pour le plaisir (S01E08)

 

Bonne pour la Sorbonne (S01E07)

2011

Borgiové

 

Nikdo (S01E09)

 

Umění války (S01E08)

 

Smrt na sinavém koni (S01E07)

  více epizod (2)
 

Vraždy podle Agathy Christie

 

Mrtvá na polštáři (S01E09)

2008

Apparitions

2007

Grand Star

 

Legenda o třech klíčích

 

Řím

 

Bitva u Philippi (S02E06)

2006

Sable noir

2002

Případy sestry Terezy

 

White Teeth

2001

Largo

 

Lovci pokladů

 

Královský prsten (S02E20)

1999

La crim'

1998

Father Ted

 

Are You Right There Father Ted? (S03E01)

 

Highlander: Havran

 

Dead on Arrival (E22)

1996

Annie's Bar

1995

Správná pětka

1994

Agatha Christie's Poirot

 

Vánoce Hercula Poirota (S06E01)

1993

Highlander

 

For Evil's Sake (S01E14)

1992

As Time Goes By

 

The Good Guys

1991

Dynastie Straussů

1990

Zorro

1989

Dokud se nesejdeme

 

En cas de bonheur

1988

Mr. Majeika

 

War and Remembrance

1987

Enquêtes Caméléon, Les

 

Fortunes of War

 

Villém Tell

1986

Nepolapitelná Tracy

 

Návrat Sherlocka Holmese

1985

Léta Páně

 

Maguy

 

Mussolini: The Untold Story

 

Tender Is the Night

1984

Ellis Island

 

Goldene Zeiten - Bittere Zeiten

 

Homme de Suez, L'

 

Pomněnková Marie

1983

Dramarama

 

Stopař

1982

I Remember Nelson

 

Marco Polo

 

Epizoda 8 (E08)

 

Epizoda 7 (E07)

 

Mozart

 

Tom, Dick and Harriet

1981

Exil

 

Masada

 

Podvodník z povolání

 

Private Schulz

 

Richard Wagner

1980

Ringstraßenpalais

1979

Bloomers

 

Ike

 

Joséphine ou la comédie des ambitions

 

Screenplay

1978

Blakes 7

 

Holocaust

 

The Saving Remnant (E04)

 

The Final Solution (E03)

 

Lillie

 

Mazarin

 

Rumpole of the Bailey

 

The Devil's Crown

1977

1990

 

Héritiers, Les

 

Les samedis de l'histoire

 

Marie Curieová

 

Petit théâtre d'Antenne 2, Le

1976

Dickens of London

 

Killers

 

Komisař Moulin

1975

Des Christoffel von Grimmelshausen abenteuerlicher Simplicissimus

 

Inspektor Regan

 

Michel Strogoff

 

Venturers, The

1974

Churchill's People

 

Fall of Eagles

 

Father Brown

 

Les brigades du Tigre

 

Nearly Man, The

 

À vous de jouer Milord

1973

BBC2 Playhouse

 

Karatekas and co

 

Some Mothers Do 'Ave 'Em

 

Thriller

1972

Clochemerle

 

Crown Court

 

Edwardians, The

 

Komisař Van der Valk

 

Nový Scotland Yard

 

Scoop

 

Seize à Kerbriant, Le

 

The Protectors

1971

Rivalové Sherlocka Holmese

1970

Ace of Wands

 

Codename

 

Play for Today

 

Roads to Freedom

1968

The Champions

 

The Name of the Game

 

Tyrant King, The

1967

Les dossiers de l'écran

 

The Further Adventures of the Musketeers

1966

Breaking Point

 

Mystery and Imagination

 

The Rat Catchers

 

The Three Musketeers

1965

BBC Play of the Month

 

Out of the Unknown

 

The Mask of Janus

 

The Troubleshooters

 

Thirty-Minute Theatre

1964

Martin Chuzzlewit

 

Theatre 625

 

Thorndyke

1963

Doctor Who

 

Espionage

 

Love Story

1962

The Saint

 

The Scales of Justice

1961

The Avengers

1955

Dixon of Dock Green

 

ITV Play of the Week

Dokumentární
2000

Greeks: Crucible of Civilization, The (TV film)

1997

Love in the Ancient World (TV film)

1958

Monitor (seriál)

Krátkometrážní
2019

Transfert

2008

Accordez-moi

2007

Angie

2005

Somewhere

1997

Photomaton

1996

Forte tête

1993

Mardi

 

Šroub

1981

Sredni Vashtar

Host

Pořady
1971

Great Performances

Ovládací panel

Reklama

Reklama