Reklama

Reklama

Ji-min Han

Ji-min Han

nar. 05.11.1982 (38 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Ji Min Han, narozená 5. listopadu 1982, je jihokorejská herečka, která odstartovala svoji kariéru v šoubyznysu už jako studentka střední školy. Předtím, než se v roce 2003 objevila v menších rolích v seriálech All in a Dae Jang Geum, natáčela různé komerční filmy a hudební videa.Výrazný posun v kariéře jí v roce 2005 přinesla role v seriálu Resurrection. Hned poté si zahrála také ve svém prvním filmu, Blue swallow.Následovalo natáčení seriálu Wolf, během něhož se… (více)

Zajímavosti (3)

Zítra s tebou (2017)

  • Než se potvrdila účast jihokorejského herce Je-hoon Lee, bylo rovněž zamýšleno obsadit do hlavní mužské role populárního jihokorejského herce Min-ki Lee. Ten ale nabídku ztvárnit seriálového So-joon Yoo nakonec nepřijal. A stejně se zachovala i jihokorejská herečka Ji-min Han, která zase odmítla ztvárnit hlavní ženskou seriálovou postavu jménem Ma-rin Song. (Conspi)

Hieoro (2009)

  • S hlavní ženskou seriálovou rolí bylo ještě v počátku spojováno jméno jihokorejské herečky Ji-min Han. Herečka ale svoji účast po sérii personálních neshod odřekla. Uvolněná pozice byla seriálovými tvůrci přeobsazena herečkou Min-jung Kim. Přeobsazena byla na poslední chvílí ale i ona. A to z důvodu vážného, ale hlavně nedoléčeného poranění ramene, které si herečka přivodila během natáčení televizní série 2009 Alien Baseball Team (2009). S hlavní ženskou rolí bylo s konečnou platností spojeno jméno jihokorejské herečky So-yi Yoon. (Conspi)

Galerie (69)

Reklama

Herec

Host

Pořady
2013

Na honja sanda

2005

Muhan dojeon

Ovládací panel

Fanklub

(11)

Reklama

Reklama