foto

Abbey Lee

 • nar. 12.6.1987 (33 let)
  Melbourne, Victoria, Austrálie

Zajímavosti o tvůrci (3)

 • Lovecraftova země (TV seriál) (2020)

  - Elizabeth Debicki měla původně hrát roli Christine Braithwhite, ale musela odmítnout kvůli natáčení filmu Tenet (2020). A tak role připadla na Abbey Lee. (SONY_)

 • Bohové Egypta (2016)

  - Bohovia Egypta (2016) a Mad Max: Zbesilá cesta (2015) majú skoro identické herecké a pomocné obsadenie (takmer 200 ľudí). Napríklad oba filmy majú rovnakého prvého asistenta réžie (P.J. Voeten), nadriadeného vizuálnych efektov (Julian Dimsey), kaskadérov (Tim Wong a ďalší) a hercov (Courtney Eaton, Abbey Lee a ďalší). (figliar)

 • Neon Demon (2016)

  - Timeline: 3. listopadu 2014 oznámila produkční společnost Nicolase Windinga Refna Space Rocket Station název a místo natáčení režisérova dalšího filmu. 6. ledna 2015 byla obsazena do hlavní role (první hlavní ženská role ve filmu Nicolase Windinga Refna) Elle Fanning. O tři týdny později byla obsazena Abbey Lee Kershaw, která na filmu pracovala také jako módní poradce. Film byl doobsazen do konce března. Natáčení začalo v Los Angeles 30. března. V listopadu zakoupila společnost Amazon práva na kinodistribuci ve Spojených státech. Film si odbyl světovou premiéru 20. května 2016 na filmovém festivalu v Cannes, kde obdržel cenu za nejlepší hudební doprovod Cliff Martinez. Do kin se snímek podíval 8. června ve Francii a o tři týdny později v USA. (Hal_Moore)

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2009 The Victoria's Secret Fashion Show (TV pořad)
2008 The Victoria's Secret Fashion Show (TV pořad)

Fanoušci tvůrce