foto

Lashana Lynch

 • nar. 27.11.1987 (31 let)
  Londýn, Anglie, Velká Británie

Zajímavosti o tvůrci (3)

 • Captain Marvel (2019)

  - Režisér Ryan Fleck přiznal, že jej herečka Lashana Lynch svým výkonem na konkurzu o roli Marie Rambeau rozbrečela. (Andrew78)

 • Captain Marvel (2019)

  - Jedna z prvních verzí scénáře počítala s tím, že film začne na Zemi. Mělo se jednat o scénu odkazující na kultovní film Top Gun (1986), ve které se Carol Danvers (Brie Larson) a Maria Rambeau (Lashana Lynch) účastní leteckého simulovaného cvičení. Tvůrci nakonec od nápadu upustili, aby diváci neznali od začátku původ hrdinky. (Andrew78)

 • Captain Marvel (2019)

  - Brie Larson, která představuje Carol Danversovou / Captain Marvel, a Lashana Lynch, jež ztvárnila zkušební pilotku Marii Rambeauovou, společně navštívily vojenskou leteckou základnu Nellis Air Force Base v Las Vegas, aby zde podstoupily velice exkluzivní výcvik a na vlastní kůži si vyzkoušely let ve stíhacím letounu F-16. Brie Larson měla také možnost setkat se a strávit čas s brigádní generálkou Jeannie Marie Leavittovou, která se v roce 1993 stala první stíhací pilotkou americké Air Force a byla také první ženou, která byla pověřena velením letky stíhacích letounů. (Zdroj: Falcon)

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace