foto

Nargis Fakhri

 • nar. 20.10.1979 (38 let)
  Queens, New York City, New York, USA
 • Sdílet na Twitteru
 • Sdílet na Facebooku

Zajímavosti o tvůrci (2)

 • Krrish 3 (2013)

  - V prvopočátku bylo s filmovou rolí Kaya, nejdůležitější nohsled hlavní záporné postavy filmu Kaala (Vivek Oberoi), spojováno hned několik jmen indických hereček: Chitrangada Singh, Jacqueline FernandezNargis Fakhri, Esha Gupta nebo Bipasha Basu. (Conspi)

 • Madras Cafe (2013)

  - Nargis Fakhri (Rockstar (2011), Kick (2014)), newyorská modelka a herečka, byla pro filmovou roli britské novinářky Jaya Sahni filmovým režisérem Shoojit Sircar vybrána především díky svému typickému britskému akcentu. "Chci ženu, která vypadá jako Indka, hovoří ale s britským akcentem". I díky tomu se snímek stal vůbec prvním, v němž není její hlas studiově upraven a posléze namluven odpovídajícím hindským akcentem. V rané fázi bylo se snímkem spojováno i jméno úspěšné hindské modelky Sheetal Mallar. Nabídku ale odmítla. Uvolněná pozice byla filmovými tvůrci přeobsazena debutující hindskou herečkou Rashi Khanna (Manam (2014)). (Conspi)

Herecká filmografie

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace