foto

Michail Galusťan

  • nar. 25.10.1979 (41 let)
    Soči, Rusko, Sovětský svaz

Biografie

Mikhail Galoustyan je herec, showman, producent a scénárista. Narodil se 25. října 1979 v Soči a již od dětství projevoval zájem o umění – hrál ve školních představeních, zpíval, tančil i recitoval poezii.
V 10. třídě se zúčastnil školního KVN (komediální soutěž, která má v Rusko dlouholetou tradici) a jeho skupině se podařilo zvítězit. Následně se Mikhail stal kapitánem školního družstva, které vyhrálo v regionální soutěži. Tím si Galoustyan vysloužil pozvání do Moskvy k účasti v nejvyšší lize. Od roku 2002 vedl tým "Utomlennye solntsem" (Unaveni sluncem), který hned rok na to celou soutěž vyhrál. Mikhail Galoustyan se tak dostal do povědomí a jeho fóry bavily u obrazovek miliony lidí.
Roku 2006 společně s komediální skupinou Comedy Club vytvořil projekt NAŠA RUSSIA, který se v rámci komediálních seriálů stal v Rusku velkým hitem. Od té doby si kromě role ve výše uvedeném seriálu zahrál i několik filmových rolí, z nichž první byla ve filmu SAMYJ LUČŠIJ FILM. Roku 2011 si otevřel vlastní studium "Galoustyan“ a účinkuje ve filmovém průmyslu především jako producent.
Kromě filmové tvorby se věnuje sportu a to cyklistice, judu a střelbě. Od roku 2003 je ženatý a má 2 dcery.

Ollie235

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2012 Večernij Urgant (TV pořad)
2010 Comedy Battl (TV pořad)

Fanoušci tvůrce