Reklama

Reklama

Skladatel

Filmy
2021

The Legend of Shaolin Temple

2020

Avantgarda

2019

Hrátky s ohněm

 

Los Rodríguez y el Más Allá

2017

He yue nan nu

 

Kung fu Yoga

 

Lo que de verdad importa

 

Wished

2015

Tang ren jie tan an

Reklama

Reklama

 

Where's the Dragon?

2014

Achmed Saves America

 

Breakup Buddies

 

Brotherhood of Blades

2013

Fei chang xing yun

 

No Man's Land

 

Santa Switch (TV film)

 

Yellow Face

 

Z ulice na green

2012

Guns and Roses

 

Jewtopia

 

Matchmaker Santa (TV film)

 

Vánoce s Holly (TV film)

 

Ying zi ai ren

 

Čínský zvěrokruh

2011

Annie Claus is Coming to Town (TV film)

 

Maktub

 

Nerozluční

 

Pako mých snů (TV film)

 

Pirate Brothers

 

Tajemná dívka (TV film)

 

Vánoční průvod (TV film)

2010

How to Make Love to a Woman

 

Lian ai tong gao

 

Wright vs. Wrong (TV film)

 

Zase ona!

2009

Maskot Pete (TV film)

 

Neobvyklý kamarád

 

Sexy party 3: Prvák

 

Sopieui yeonae maenyooeol

2008

Minuteman (TV film)

2007

Flight of the Living Dead: Outbreak on a Plane

 

Highlander: The Search for Vengeance

 

Johnny Kapahala: Zpátky na prkně (TV film)

 

Plán hry

 

The Final Season

2006

Super náhradník

 

Wendy Wu: Bojovnice proti zlu (TV film)

2005

Come as You Are

 

Mýtus

 

Perceptions

 

Tom a Jerry: Rychle a chlupatě

 

Tráva

2004

Kdo je tvůj táta?

 

Nine Dog Christmas

2003

Charlie's War

2002

Jak ukrást Bess

2000

Grandma Got Run Over by a Reindeer (TV film)

 

Lei ting zhan jing

1999

Bouře

 

Gen-X Cops

1998

Mstitel beze jména

1997

Magic Pearl, The

1996

Bruno the Kid: The Animated Movie

 

První rána

 

Siegfried & Roy: Masters of the Impossible

1995

Rachot v Bronxu

1994

Andělé černého pásku

 

Natural Causes

1993

Nick a Noel (TV film)

1988

Falešné míče 2

 

Spellcaster

Seriály
2013

The Patriot Yue Fei

2010

Superkočky

2008

Valentine

2002

American Family

1999

Sabrina, the Animated Series

1998

Fat Dog Mendoza

 

Toonsylvania

1996

Bruno the Kid

 

Příběhy ze záhrobí

 

The Third Pig (S07E13)

1995

Kocour Felix

1993

Shnookums and Meat Funny Cartoon Show

1992

Bill & Ted's Excellent Adventures

 

Kocour Raplík

1989

Encyclopedia Brown

1988

China Beach

Dokumentární
2020

Far East Deep South

2014

Farmland

2009

The Legend of Pancho Barnes and the Happy Bottom Riding Club

2008

The Age of Believing: The Disney Live Action Classics (TV film)

2006

Nemocnice pod Everestem (seriál)

 

Ten Days That Unexpectedly Changed America: Massacre at Mystic (TV film)

2004

Voices from the List

2003

Hong ku zi

2001

Cena za mír

1999

Independent Lens (seriál)

1997

Lost Children of Berlin, The

1988

American Experience (seriál)

Krátkometrážní
1998

The Water Ghost

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama