foto

Charlotte Le Bon

  • nar. 4.9.1986 (32 let)
    Montréal, Quebec, Kanada
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Přestože Charlotte Le Bon pochází z herecké rodiny, stát se herečkou nikdy nebylo jejím dětským snem, a tak se v 16 letech rozhodla pro kariéru modelky. Touto prací se živila osm let, jak sama ale uvedla, být modelkou nenáviděla. V roce 2011 se odstěhovala do Paříže, kde jí nakonec její herecké geny přece jen dostihly.

Na televizní obrazovce se mladá herečka začala pravidelně objevovat nejdříve coby rosnička "Miss Météo" v populární francouzské komediální talk-show LE GRAND JOURNAL DE CANAL+. Po této zkušenosti se naplno rozjela i Charlottina herecká kariéra. První filmová zkušenost přišla v roce 2012 s rolí Ophélie v dobrodružné rodinné komedii ASTERIX A OBELIX VE SLUŽBÁCH JEJÍHO VELIČENSTVA. Následovalo několik větších či menších rolí v dalších francouzských filmech, za zmínku stojí fantasy PĚNA DNÍ nebo životopisné drama YVES SAINT LAURENT. Debut v americkém filmovém průmyslu jí pak přinesl v roce 2014 snímek LÁSKA NA KARI, kde si zahrála kuchařku Marguerite po boku Helen Mirren a Manishe Dayala. V roce 2015 vstoupí do kin drama CHŮZE PO LANĚ, kde se Charlotte představí v jedné z hlavních rolí společně s Josephem Gordon-Levittem.

Tomáš "torciollo" Vybíral

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace