Reklama

Reklama

Erin Moriarty

Erin Moriarty

nar. 24.06.1994 (28 let)
New York City, New York, USA

Biografie (1)

Erin Moriarty je americká herečka. Po dostudování střední školy se vydala na hereckou dráhu. Svoji kariéru zahájila malou rolí v soap opeře One Life to Live, která nastartovala její televizní kariéru. Následovaly role v Zákon a pořádek, Temném případu, Jessice Jones a také v komiksovém hitu od Amazonu The Boys. Mezi účastí v seriálech se herečka začala prosazovat také čím dál tím víc ve filmu. Jejím prvním snímkem se stala Sousedská hlídka s Benem Stillerem, po ní… (více)

Zajímavosti (10)

Banda - Už musíme jít (2020)

  • V tomto díle se poprvé objeví herec Shawn Ashmore, který hraje Lamplightera, o němž byly zmínky už v 1. sérii. Je to bývalý člen Sedmičky, kterého v prvním díle nahradila Starlight (Erin Moriarty). Ve scéně, kdy telefonuje se Stormfront (Aya Cash), si hraje se zapalovačem. Jde o odkaz na postavu Pyra z flimů X-Men 2 (2003) a X-Men: Poslední vzdor (2006), kde si Ashmore zahrál postavu Icemana, který umí manipulovat s ledem. Protivníkem Icemana v X-Menech je právě Pyro, který má stejné schopnosti jako Lamplighter. Pyro si v X-Menech často hraje se zapalovačem. (Malyszs)

Banda (2019)

  • Do hry „World of Tanks“ byl přidán tank T42 s názvem "Big Ride" inspirovaný seriálem a postavy ze seriálu jako posádka do tanků. Posádku Sedmičky tvoří: Homelander (Antony Starr) – velitel, Black Noir (Nathan Mitchell) – střelec, A-Train (Jessie T. Usher) – řidič, The Deep (Chace Crawford) – nabíječ. Posádku Bandy tvoří: Butcher (Karl Urban) – velitel, Frenchie (Tomer Capone) – řidič, Hughie (Jack Quaid) – střelec, Mother’s Milk (Laz Alonso) – nabíječ. Amazon ve spolupráci s „World of Tanks“ vydal na streamovací platformě Twitch také Amazon Prime balíčky inspirované seriálem s názvy "Starlight Kit" a "Queen Maeve". Balíčky obsahují postavy s vizuálem Starlight (Erin Moriarty) a Maeve (Dominique McElligott) jako velitelky tanku. (Wade)

Galerie (119)

Reklama

Herečka

Host

Ovládací panel

Fanklub

(25)

Reklama

Reklama