foto

Nawazuddin Siddiqui

  • nar. 19.5.1974 (45 let)
    Budhana, Muzaffarnagar district, Uttar Pradesh, Indie

Biografie

Pochází z farmářské rodiny a má devět sourozenců. Po absolvování vysoké školy pracoval nejprve jako chemik, to ho ale nudilo, a tak zamířil do hlavního města. Našel si místo nočního hlídače a při sledování televizních her dospěl k názoru, že by měl zkusit herectví. V roce 1996 úspěšně završil studium dramatu a jeho kariéra se pomalu rozjížděla od malých rolí až k indickým blockbusterům. Dařilo se mu nejprve přežívat jen tak tak, žil v pronajatém bytě se čtyřmi dalšími lidmi a bral jakoukoliv hereckou práci.
 
Poté, co účinkoval v kriminálním dramatu Černý pátek, si ho začali filmaři všímat víc. První hlavní roli hrál v roce 2011 v dramatu PatangPak už se kariéra rozběhla vysokým tempem. K vidění byl ve skvělém thrilleru Kahaaniv dvoudílném historickém dramatu Gangy z Wasseypuru nebo ve snímku Cizí oběd. Důležitou roli reportéra měl i ve velmi úspěšném snímku Bratr Bajrangi z roku 2015.

Nawazuddin Siddiqui je ženatý, má dceru Shoru a žije v Bombaji se svým mladším bratrem Shamasem Nawabem Siddiquim.

Black "Stoka" threat

Host

TV pořady

2016 The Kapil Sharma Show (TV pořad)
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace