foto

Ondra Dorian

  • nar. 4.1.1996 (21 let)
    Česko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ondra Dorian je herec a model. Po příchodu do Velké Británie zahájil svou kariéru na poli módy, záhy zaujal svým přirozeným šarmem a chlapeckou tváří a začal spolupracovat s několika módními návrháři. Brzy mu však kariéra modela přestala stačit a začal v Londýně navštěvovat Herecké centrum, kde si ho všiml učitel herectví, Terry Besson. V hereckých kruzích je Terry známý svými metodami, které rozvíjejí přirozený talent jeho žáků. Mezi jeho žáky patří spousta renomovaných herců. Z nejznámějších můžeme jmenovat např. Dustina Hoffmana. Producenti Matrixu uvažovali o obsazení Ondřeje v jednom ze svých posledních chystaných filmů Jupiter Ascending (Jupiter vychází). Obsazení v tomto filmu by znamenalo průlom v jeho kariéře, dosud se objevoval spíše v kostýmních filmech, ať již v muzikálu Bídníci nebo v historickém seriálu Borgiové.

Ondřej není člověkem, který by žil jen v záři reflektorů. Mezi jeho zájmy patří politika a sociologie. Mimo jiné se zajímá a aktivně se zapojuje do řešení o zlepšení společensko-sociálních problémů, se kterými se potýkají tisíce cizinců v Londýně.

Zdroj: Audrey Grant

Herecká filmografie

Filmy

2017 Mary Shelley
2015 Jupiter vychází
2013 Diana
2012 Bídníci
2003 Želary

TV seriály

2012 Borgiové (TV seriál)
Paolo (S02E02)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace