foto

Sarah Juel Werner

  • nar. 27.7.1992 (25 let)
    Kodaň, Dánsko
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Sarah je dcerou bývalého bubeníka a pedagoga. Již v sedmi letech dostávala lekce pantomimy a stala se členkou divadelního souboru Søllerødderne. Svůj talent a excelentní herectví předvedla v deseti letech již ve svém debutu známém i pod názvem TINKE THE WOLFGIRL.

Její mladší bratr Jonathan Werner Juel se dal také na hereckou cestu. Kromě herectví se oba sourozenci věnují též dabingu filmů. Sarah dabovala hlavní postavu v animovaném filmu LILO A STITCH (2002, 2005) nebo SNOWYS CHRISTMAS (2004).

Zahrála si Cecilii Berggren v populárním seriálu ABSALONS HEMMELIGHED (2006), ale ve světovou známost přišla až rolemi ve snímcích BRATŘI (BRØDRE, 2004) a ODDĚLENÉ SVĚTY (TO VERDENER, 2008). Za roli Iben ve filmu JEDNOU BUDEM DÁL (DRØMMEN, 2006) byla dokonce nominována za nejlepší ženskou vedlejší roli na cenu Robert, kterou uděluje dánská filmová akademie.

Věnuje se modelingu a mezi její záliby patří i tanec, jóga nebo jízda na koni.

Kolssteyn

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace