Reklama

Reklama

André Holland

André Holland

nar. 28.12.1979 (42 let)
Bessemer, Alabama, USA

Biografie (1)

André Holland je americký divadelní, televizní a filmový herec narozen 28. prosince 1979. Studoval na Florida State University a New York University, kde roku 2006 získal titul Magistra umění. Jeho prvním divadelním vystoupením byla role ve hře Oliver! na Birmingham Summerfest Theatre v pouhých jedenácti letech. Od té doby Holland účinkoval v mnoha divadelních představeních. Několikrát se podílel na televizních sériích stanice NBC. Například roku 2011 zazářil jako… (více)

Videa (0)

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Z natáčení 1 - André Holland, Clive Owen

Zajímavosti (5)

Castle Rock (2018)

  • Henry (André Holland) sa do Castle Rock vracia 27 rokov po jeho zmiznutí. Jedná sa o odkaz na knihu od Stephena Kinga s názvom "To", v ktorej sa To vracalo do mestečka Derry každých 27 rokov. [Zdroj: stephenking.wikia.com] (SimaLeera)

Castle Rock - Habeas Corpus (2018)

  • Když Henry Deaver (André Holland) navštíví Marthu Lacy (Frances Conroy) kvůli informacím ohledně jejího zesnulého manžela, objeví v jeho pracovně složku s výstřižky z novin o historii Castle Rock. Mezi články můžeme najít článek odkazující na novelu Tělo / Stůj při mně (1986), objevuje se zde i zmínka o  vzteklém psovi – Cujo, vzteklý pes (1983), dále je zde článek, kde je zmíněn Leland Gaunt - Obchodník s hrůzou (1993). (Reesam)

Galerie (181)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama