foto

Ross Lynch

  • nar. 29.12.1995 (22 let)
    Littleton, Colorado, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ross Lynch je americký zpěvák, tanečník a herec. Narodil se a vyrůstal v Littletonu v Coloradu. Je z velmi početné rodiny. Mimo něj má v rodině další čtyři sourozence. Když mu bylo dvanáct, jeho rodina se rozhodla, že se přestěhují do Los Angeles, aby podporovali jeho nejstaršího bratra, který toužil po tom, aby se prosadil v zábavním průmyslu. Ross byl už od mala velmi hudebně nadaný, a tak se začal od svého staršího bratra Rockyho Lynche učit hrát na kytaru. Brzy se k nim přidal i jejich nejstarší bratr Riker Lynch, který hrál na basu. Jenže do kapely jim pořád ještě něco chybělo, takže se rozhodli nabrat i jejich sestru Rydel Lynch a blízkého přítele Ellingtona Ratliff, kteří hráli na klavír a bicí. A aby byla rodina kompletní, tak se ke kapele přidal nejmladší člen rodiny Ryland Lynch jako manažer a záhy kapela dostala jméno R5. Netrvalo to dlouho a brzy si našli rychle rostoucí fanouškovskou základnu.

Mezi Rossovy osobní zájmy a koníčky patří hlavně tanec, zpěv a gymnastika. Mimo to hraje na klavír, bicí, kytaru a učí se hrát na housle. Jednu dobu vystupoval s americkou taneční skupinou "Rage Boyz Crew". Také se zúčastnil soutěže So You Think You Can Dance, a vystupoval v seriálu Moises Rules!

Když nepočítáme, že je klíčový člen R5, tak mezi jeho největší úspěchy patří role Austina Moona v seriálu Austin a Ally.

Ondřej "topr harley" Marek

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace