SantaCruz

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 30.5.2019  08:52

Zahřálo na srdci a pohladilo po duši.

• 10.5.2019  10:04

S odstupem času musím přidat na plný počet. "Cesta do Ameriky" je s odstupem času klasikou a pojmem a jako komedii jí není vůbec nic co vytknout. Díky pětibodovému hodnocení je bohužel podhodnocená, 75% je málo a číst komentáře s hodnocením 3*, které nejsou ani náznakem kritické je vtipné :D

• 16.4.2019  22:11
    King Skate (2018)

Jakožto starej dobrej roller skater, tak nemůžu jinak nežli za full.

• 4.3.2019  18:53
    Devadesátky (2018)

Prci, prci, prcičky z učňáku :D

• 4.3.2019  18:51

OuNou, jako začátek byl hustej, další part byl opět ve stejný kvalitě, ale pak to začlo kulhat až do konce. Obsazení a scénář by potřeboval tuning od Clinta ala USSnajpr.

• 25.2.2019  21:26
    MOST! (TV seriál) (2019)

Kriminálka, detektivka, kriminálka, detektivka.... prostě konzum, to je česká scéna. Po XY letech si přikráčí Most? Prostě originál. No name herci? Pro změnu opět originální. Zážitek? Originální.

• 24.2.2019  21:23
    Vetřelec ³ (1992)

Flusanec na Vetřelce (1979).

• 16.2.2019  09:31

Ooouuuu, tak to byly slušné zimomriavky. Kdysi (2007?) jsem byl na promoci a jedna věc mi utkvěla v paměti. Nic jiného si nepamatuji, ale proslov pana rektora (děkana-nevím) na mě zapůsobil. Vlastně jsem s ním absolutně nesouhlasil a ujistil mě v mém vlastním přesvědčení. Proslov zněl v duchu, že nejlepší náplň člověka v životě je studium vysoké školy a to doslovně! Ve mě to v tu chvíli začlo bublat, asi pan děkan zapomněl kdo mu asi vyváží popelnice. Žít a nechat žít.

• 11.2.2019  16:58
    Mlha (2007)

Darabont je king a King je taky king,ale ze bych musel jenom kvuli tomu davat nadprumer? Videl bych to jako slusny dil z Krajnich Mezi, ale takto rozvareny nudle mi nejsou po chuti. Ani scenka ala 12 rozhnevanych a 1 inkvizitorka mi prisla neverohodna. Letopocet 1997 by tomu asi prospel, ale v roce 2007 uz vznikali technicko moderni majstrsticky.

• 3.2.2019  07:43

Já ti nevim, to je jak jít na oběd a dostat jenom polívku(stejně byla taková nemastná neslaná) , ale na hlavní chod už nedošlo. A to jsem si říkal, že když je to tak vyhlášená restaurace, že to bude teda žrádlo. Aspoň, že zákusek v podobě V.Kilmra stál za to. Joo a mimochodem, když jdu na supr oběd, tak si přeju a věřím, ze moje tužby budou vyslyšeny. Fakt jsem si to přál, chuť byla. (to jen k tomu hejtovani) Recept na doma: kuchařka strana 2000, hlavni ingredience Russel... a můžeme podávat vyhlášenou mňamku na pořádné zasyceni.

• 27.1.2019  22:37

Skvela prace celeho filmoveho stabu, obzvlast dramaturg, vyprava, vytvarnik vcetne osvetlovace. Za me jednoznacne kvalita a ikdyz to neni film, na ktery se budu divat rok co rok a asi ani jako petiletka, tak si svejch pet poctivejch zaslouzi. Po precteni 3hvezdickovych hodnoceni (ktere se asi daji pochopit), musim oponovat tim, ze nam film prinasi dobovost a autenticnost. To v jakem praveku se dostali do vesmiru a pristali na mesici, v dobe kdy jeste nebyli pc,batevny televize, mB, tB, wifi, blueetoth, gps, rds, sd, a tisice dnesnich "nepostradatelnejch picicundicek" je nepochopitelny, odvazny a dulezity skok pro lidstvo.

• 27.1.2019  18:11

Nuda,bida,nuda,bida a v neposledni rade nuda. 30let starej vetrelec strci tuhle chujovinu ve vsem do kapsy.

• 15.1.2019  21:07

Děkuji za DOKUMENTY.. Hudbu Queen mám rád, něco málo jsem si o Queenech taky naštudoval:překlady písní, něco na wiki,ale největší dojem na mě udělalo CZ fans forum. Odkaz na koncert do Budapešti a pamětníky s živými vzpomínkami na zakázaný výlet za Quenama. A pak přišel film, bohužel to není přesně tak jak to má být. Představoval bych si větší komplexnost a osobně si myslím, že by to Frediemu nestačilo. Hodina navíc by byla ku prospěchu. Všechny tyto nedostatky by mohli tvůrci pro příště čerpat z pro mě dokonalého Walk the line (2005), včetně rozlétané kamery, která se hodí tak do akčního X-mena - doporučuji Phedona Papamichaela. PS:Pokud bych byl nepolíben dokumenty, dal bych větší hodnocení. PSS: A taky jsem rád,že na Youtubu bylo sporadicky coverů do listopadu 2018. A já si užil "Its a hard life" od srdcových fanoušků.

• 2.1.2019  07:26

Paráda! Přesunutí se do jednoho z nejkrásnějších období Zdeňka Svěráka, kde s láskou vzpomíná na svoje nejbližší a krajinu Českou. Na svojí éterickou maminku, přísného a technického otce, přatelské prarodiče, tajemného avšak okouzlujícího strýce a v neposlední řadě na nejlepší kamarády. Vůbec nemám problém, že film nezapojuje obě hemysfery mozku a nepodává jakési hloubavé poselství. Proč by měl? Je to snad psychologické drama? Jsem rád, že je to "pouze" rodinný film a jeho poselstvím je LIDSKOST! A té se mi zde dostalo přesně 111minut. Děkuji ♥♥♥ P.S. Moje přání by bylo, aby ostatní České filmy resp. scénáře prošli alespoň slovním domluvou od pana Svěráka.

• 26.12.2018  17:55

Ben je zralej na kloboucek.

• 26.12.2018  17:47

krapet pritazene za vlasy, CF ala suprman

• 23.12.2018  07:08

Propojení dvou odlišných světů a přitom tak stejných. Film má dost světlých momentů a vždy když nějaký ten světlý moment příjde tak bohužel další scéna ho nechá vyšumět. Silně mi to přípomínalo DWH :) ale scénárista z toho udělal průměr.

• 10.12.2018  22:35

Pointa? Je vtipná, ale díky ní je film odsouzen a už nedostane přiležitost ke druhému nebo i dalšímu zhlédnutí. A to je škoda, film není pouze o pointě, ale o poselství.

• 10.12.2018  13:59
    Outlaw King (2018)

Řekl bych lepší trojka, ale za odvahu se pustit do nelehkého žánru, dávam za 4. Pomale plynulý začátek včětně nutného politikaření dokáže vtáhnout do děje a vyústí v napětí díky... 1/4WW. Další dějství už uvadá v čekání na skvostný závěr s doposud skvostnými zábery a taktní kamero, ale tak jak uvadá střed tak i konec. Chybějící asistent režie zapomněl někde komparz a tak všechny souboje jsou spíše komorního rázu nežli na úrovni Skotsko vs Anglie.

• 7.12.2018  15:02
    Mise (1986)

Škoda, že jsem tento film neviděl dřív. Bohužel v roce 2018, kdy jsou dobrodružné filmy nataceny v "HD" kvalitě, propracovane detaily, panoramaticke záběry, pesrra skala barev a mnoho dalsiho. Jiste bych v 90letech diky kamere sednul na zadek a rád bych si tzv.Jirikovo videni rad z opakoval a hledel bych nyni na tento film uplne jinou optikou. Moji vinou ubiram 1*

• 6.12.2018  22:09

Většinou jsem ke Coenovcům moc přísnej a nit na nich nenechám suchou, ale vše je rázem zapomenuto. Co bylo, to bylo. Nyní je zde 6 skvelých námětu v 1 filmu. Užil jsem si to.

• 25.11.2018  22:16

Nebýt Kejdže tak po filmu ani pes neštěkne. Nuda,táhlo se to jak.. Nebudu se opakovat se zdejším hodnocením na chvostu, ale absolutně se shoduji se všemi. Ze slušnosti tu jednu loupnu tomu Nikimu.

• 19.10.2018  18:15

A proč ne rovnou 5*? No a co, že stejné téma už tady bylo nesčetněkrát. No a co, že to bylo sladké jak tureckej med. No a com, že mě nic nepřekvapilo. No a co, že to nebyla žadná těžká filmařina - copak musím chrochtat každý večer u Kubricka? Ne, nic ztoho mi nevadilo a ani ten Kubrick není bomba. A proto dokážu oželet 3%, které nebyli dle mojí libosti. A Jihlavák je TOP a Jihlavaci stojí při sobě :D (Okrouhlík alias Čeřínek) chatřský pozdrav.

• 17.9.2018  09:33

YLOVE Y OU

• 27.3.2018  22:42

Ke kladům netřeba se již vyjadřovat, ale rád bych zmínil můj drobný osobní záporek. Volba a vhodnost hudby v jednotlivých pasážích.

• 23.3.2018  21:43

No že bych se z toho posadil na zadek? Nejvíc mě zaujala hudba.

• 18.3.2018  16:45

"Melodie v duši"

• 17.3.2018  20:45
    Wind River (2017)

Taylor Sheridan je zde "in" ale kvůli tomu mu nebudu nadrzovat. Příběh byl originální, pouze v části v akci s hlidacema mne to přišlo dost pritazene. Jeremy není můj oblíbenec, ale zde na oscara.

• 14.3.2018  17:28

nevyužitý potenciál

• 12.3.2018  07:43
    Bába z ledu (2017)

Nebudu dávat ani 1* ze slušnosti, jelikož pan Sláma si s námi taky nebral servítky. Komediální/drama? Hahaha,fakt jsem se strašně nasmál. Jedno z nejlepších českých témat, kde by p.Sláma mohl čerpat a kde by se mohl učit(Pelíšky, Tmavomodry svět, Musíme si pomáhat, Zelary), ale p.Sláma si žije v jakési bublině. Na pěkný film se rád podívám třeba i každý rok a kolikrát by jste chtěli vidět tento? Zdali byste se k němu vůbec někdy vrátili . Škoda slov. A Český film upadá.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6