Sir Ludvig

Skype: sirludvig

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 9.9.2018  12:12

Pre mňa osobne veľké sklamanie, keďže ide v podstate o nefunkčný film trpiaci šablónovitosťou charakterov bez akéhokoľvek vývoja. Dej je predvídateľný a tiež miestami stupídne chovanie postáv mu nijako nepridáva na príťažlivosti. Technická stránka je síce fajn, ale Torro by sa mal menej spoliehať na CGI, je to problém viacerých jeho filmov. Pekné príšerky nedokážu zachrániť slabý scenár.

• 27.7.2018  11:37
    Martial Law (1991)

Toto mi prišlo ako klasická nuda na lenivé ráno a tak som si to aj dal. Nebiť Carradina vraždiaceho pomocou techniky smteľnej rany pesťou do srdca a komicky gumených výkonov ochotníkov, hádam by som ani nedopozeral. Always kill the middleman!

• 24.7.2018  00:45

Pre uznávačov Briona Jamesa je tento skoro film povinná jazda, škoda že je to ináč slabota a nuda. Okrem pár desiatok pyrotechnických a kaskadérskych záberov stoja za zmienku elektro zvukové efekty by Hans Zimmer (!) a Brion James, hoc je drevený ako drevo, to postačuje. Najhorším filmom s Georgeom Kennedym ostáva s radosťou Bolero.

• 19.5.2018  10:09

Pekná krajina a pár dobrých výbuchov, inak nič moc.

• 14.10.2017  11:34
    Antropofág (1980)

U mňa dobré... atmosférický horor na vymretom gréckom ostrove. Po sračke Porno Holokaust mi toto spravilo náladu. George Eastman mal v 80kach hrať vo viac hororoch, hodí sa do žánru tak ako predtým do westernu. Toto je zatiaľ môj najlepší D'Amato, čo samozrejme nič neznamená, lebo ak odrátam jeho porná, veľa nezostane, plus ešte nevidel Anno 2020 - I gladiatori del futuro.

• 11.5.2017  23:14

Úúúuuuúú! To čím by chcelo FastFurious byť, čiže mega cool zábavou, je XXX The Return of Xander Cage! Zdravá stupidita premiešaná s veľkou porciou prehnanej akcie je drink pre mňa, najmä ak sa pánom a slečnám vydarilo v svižnom tempe striedať exotické a iné lokácie, bojové polohy, iné polohy, zväčša nenudiť a byť tak strašne mega cool.

• 11.5.2017  22:57
    Dark Vengeance (TV film) (2011)

Dosť dementné to bolo a tá jedna hviezdička je za vcelku dobrý casting. Takmer som dal dve, lebo sa mi zdalo, že Steven tentokrát hral takmer s chuťou, čo je zjav za posledných 15 rokov zriedkavý, mal by si svoje veci častejšie spoluprodukovať a akože písať, ako tu. Zmrvil si to svojimi lenivým údermi a hmatmi leňochoda, akoby nasilu vedenými ochabnutými tuko-svalmi a spomaleným mozgom, fackoval imaginárne muchy vo vzduchu okolo neho, Steven občas zasiahol protivníka dlaňou po krku. Lámanie kostí a pretáčanie kĺbov malo byť sprevádzané výraznejšími zvukovými efektami a emociálnejšou mimikou trpiacich, takéto neslané-nemastné súboje poslali tento šit ešte viac do šitu.

• 9.2.2017  03:37
    Čest gladiátora (1998)

Škoda času a fajn trikov.

• 16.8.2016  14:36

Škoda prvej polky filmu, ktorej chýba spád a samotná premisa vulgárne hovoriacich potravín to neutiahne. Chápem snahu tvorcov dať šancu aj pomalším divákom s prihliadnutím na to, že sa snažili nejako pomenovať každý významnejší spoločenský fenomén posledných rokov a nie len ich. Party je nápadmi nabitá, často až príliš ukecaná komédia, ktorá náboženským fanatikom (a netolerantným blbom všeobecne) vcelku pekne nakope rozkrok. Ó, a aby som nezabudol - posledná hyperkinetická (v každom možnom význame slova) polhodinka nechá takmer úplne zabudúť na pomalší rozjazd.

• 6.6.2016  15:07

Fúha! Som podľa tunajších hodnotení čakal aspoň akú-takú kvalitu... ale asi som už príliš starý a priveľa som toho videl.... Pre tých čo to zaujíma: slabý film, neoriginálny a nestrašidelný, veľmi až bolestivo amatérske herectvo a vôbec celkovo strata času. Avoid!

• 31.3.2015  13:12

Prázdne a nudné. Nesvoj som sa cítil už sediac v sále pred filmom, pretože bola neobvykle plná. A tí ľudia nevyzerali ako obvyklý návštevníci kinoklubu, ale ako multiplex people. Takže tak.

• 19.1.2015  22:13

U mna v poho, nakoniec to bolo vcelku vtipne, viac sit-com ako horor, fakt. Gore vela nebolo, atmosfera mohla byt vzhladom na (krasne) prostredie hutnejsia, zato mi prisla fajn kamera a celkovo technicka stranka. Pre pohodovy vecer ;)

• 4.11.2014  09:37
    Klan (TV seriál) (2013)

Nevidel som ani sekundu a ani neuvidim, ale ukradnutie loga prveho CD casaku u nas Klan si mohli odpustit. Svine!

• 4.6.2014  12:35
    Lovec trolů (2010)

Skvelý nápad a výborné technické spracovanie narážajú na tri problémi - nevyrovnané tempo, málo napätia na horor a málo humoru na komédiu. Napriek výčitkám je toto jasný nadpriemer v žánri shakky cam/found footage bullshit. Ešte jedno malé plus za to, že na tento film sa po videní nezabúda.

• 30.1.2014  14:47
    Pot a krev (2013)

Lepšie než som očakával. Hlavné trio je sympatické najmä vďaka tomu, že sú to dokonalí blbci - až s nimi jeden musí sympatizovať a súcitiť. Bayova réžia je vcelku nápaditá a najmä sa v kuse niečo deje, nudných okamihov je málo. A čo sa týka amorality, ktorá mnohým vadí, myslím že je v celku dobre vyvážená práve tou všeobjímajúcou blbosťou, ktorá umožňuje smiať sa aj na veciach, ktoré by v skutočnosti neboli akceptovateľné.

• 13.1.2014  01:05

Hlupáci.

• 2.9.2013  21:03
    Barva noci (1994)

***** je pre DC.

• 16.7.2013  20:25
    Omega Doom (1996)

Orol nad Bratislavou vždy poteší.

• 31.5.2013  16:10

Strata casu a kvalitna nuda pri tejto prvoplanovej zbytocnosti. NEODPORUCAM!

• 10.5.2013  12:32

Kvalitný trash a Trash!

• 27.3.2013  10:33

Už sú to roky, čo som prestal sledovať slovenské televízie. Ešte dlhšie nepočúvam slovenské rádiá (už si ani nespomeniem, kedy som si naše rádio pustil so skutočným úmyslom počúvať). Dom som nevidel, a tak som skutočne rád, že Killer existuje. Že to naozaj niekto natočil. Že tu konečne točil niekto niečo, čo sa vryje, čo napriek malým chybám funguje, niečo aktuálne a svetové, a pritom tak slovenské. Máme toľko dôvodov na spytovanie svojho svedomia, ale omámený mediálnou banalitou sme uverili hovnu. Killer otvára oči i keď slepím maznákom neotvorí vnímanie ani jeho surový kusanec. Nevadí, i tak dobre.

• 26.3.2013  10:34

Jeden z prvých amerických filmov, čo som videl v kine. Vidieť po rokoch nebolo vôbec zlé - byť pohraničným šerifom jazdiacim na džípe má stále svoje grády. Thriller je to v pohode, so zaujímavým castingom a príjemnou hudbou. Ešte stále si pamätám ako nás deti bralo predstavovať si brázdiť púšť s kvérom a slnečnými okuliarmi. Pre socíkovskú mládež v dedinskom kine toto bolo najviac po piči.

• 22.10.2012  11:12
    Podivní (2010)

Začne to výborne, ale postupne sa nabaľuje jedno klyšé na druhé a predvýdateľnosť je tu skurvená... poslednú tretinu so už viac-menej odnudil.

• 14.9.2012  15:49

Smutné.

• 12.9.2012  11:08
    Magnum Force (1973)

Najlepší z piatich filmov s Dirty Harrym - Clint v životnej forme, Schifrin detto, atmosféra San Franciska a 70s, drsné a pritom funky. Made my day.

• 12.8.2012  21:53
    Obojek (1991)

Béčko v najlepšej forme s Rutgerom Hauerom, ktorý je vždy v najlepšej forme, čiže aj tu.

• 27.6.2012  21:53
    Kancl (TV seriál) (2001)

Za 31 rokov života som nevidel nič kvalitnejšie, čo vzišlo z televízie (alebo si to už iba nepamätám.)

• 4.6.2012  23:35

Lepsie nez som cakal, a velmi vtipne.

• 27.3.2012  22:29
    Druhé já (1993)

romero je vo forme. jedna z najpresnejších adaptácií kinga. neprávom prehliadaný film. skvelá kamera a hudba. napínavé a temné, a pritom zábavné. hutton v dvojroli viac než presný. praktické efekty nemajú chybu, poteší kvalitná CGI tesne po T2. odsýpa svižne. veľa detailov pre pozorných. chce to stroj času a vidieť v kine.

• 17.10.2011  17:34
    Mrtvý sníh (2009)

Kolko vela slubovala premisa, take velke bolo sklamanie. Slusne gore a nenapadite lakacky nezachrania biednu reziu a scenar..

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13