Ghost Rider (2007)

Chcel by som napísať že som tento film videl, no v skutočnosti som ho prečkal. To jeden skoro 2 hodiny čumí na ešte stále charizmatického Cagea a dúfa v častejšie využívanie počítačovej grafiky, ktorá ako jediná za čosi stojí. Film pozdvihuje nudu na zábavu.

Underworld: Evolution (2006)

Prvý diel bol maximálnou vykrádačkou "dobových" hitov a dvojka je....ultra maximálnou vykrádačkou, kde sa extrahuje nielen Terminátor 2 ale dokonca Zbaľ prachy a vypadni! Tieto momenty patria medzi zábavnejšie. Zvyšok je: kolísajúco dobrá-zlá akcia, latex, stupídne dialógy, nuda a predvídateľnosť a Jeepers Creepers.

Rudý škorpion (1988)

Inak kde ani krovak neberie, tam vzdy sekne tazky gulomet. A rock and roll je prima!

Pátek třináctého 2 (1981)

Horor bez stavy. V poslednych minutach som sa dostal z polospanku. Celkovo dost mrtvol, ale stavnate smrte su vacsinou sucho natocene. Atmosfera je tu vdaka solidnej hudbe a kamere. Stupidny scenar a merava razia zabijaju i tie najlepsie momenty.

Pavouci (2000)

Celkom slusna jazda a jednohubkovite B-cko. Od "hyperkvalitnej" kompanie NU IMAGE zatial ich najlepsi pocin. Specialne efekty obstaral rovnaky tym ako pri "Od sumraku do usvitu". Tento film je urite dobra kupa z vypredaju.

Octopus 2 (2001)

Haha, tak schvalne - spoznate vsetky recyklovane trikove zabery z Octopus 1?

Vesnice (2004)

Pre mna dokonala pohoda a profesionalna filmarcina v jednom. Od chvile ked svoje oci, mysel i duchovno nahodite tym spravnym smerom, caka vas jazda ktora by mohla uspokojit obe stranky vasej osobnosti. Je to vzdy rovnake: najprv pokora, potom slast!