Vítej v džungli (2007)

U mna v poho, nakoniec to bolo vcelku vtipne, viac sit-com ako horor, fakt. Gore vela nebolo, atmosfera mohla byt vzhladom na (krasne) prostredie hutnejsia, zato mi prisla fajn kamera a celkovo technicka stranka. Pre pohodovy vecer ;)

Klan (2013) (seriál)

Nevidel som ani sekundu a ani neuvidim, ale ukradnutie loga prveho CD casaku u nas Klan si mohli odpustit. Svine!

Lovec trolů (2010)

Skvelý nápad a výborné technické spracovanie narážajú na tri problémi - nevyrovnané tempo, málo napätia na horor a málo humoru na komédiu. Napriek výčitkám je toto jasný nadpriemer v žánri shakky cam/found footage bullshit. Ešte jedno malé plus za to, že na tento film sa po videní nezabúda.

Pot a krev (2013)

Lepšie než som očakával. Hlavné trio je sympatické najmä vďaka tomu, že sú to dokonalí blbci - až s nimi jeden musí sympatizovať a súcitiť. Bayova réžia je vcelku nápaditá a najmä sa v kuse niečo deje, nudných okamihov je málo. A čo sa týka amorality, ktorá mnohým vadí, myslím že je v celku dobre vyvážená práve tou všeobjímajúcou blbosťou, ktorá umožňuje smiať sa aj na veciach, ktoré by v skutočnosti neboli akceptovateľné.

Omega Doom (1996)

Orol nad Bratislavou vždy poteší.

Adamova jablka (2005)

Strata casu a kvalitna nuda pri tejto prvoplanovej zbytocnosti. NEODPORUCAM!

Můj pes Killer (2013)

Už sú to roky, čo som prestal sledovať slovenské televízie. Ešte dlhšie nepočúvam slovenské rádiá (už si ani nespomeniem, kedy som si naše rádio pustil so skutočným úmyslom počúvať). Dom som nevidel, a tak som skutočne rád, že Killer existuje. Že to naozaj niekto natočil. Že tu konečne točil niekto niečo, čo sa vryje, čo napriek malým chybám funguje, niečo aktuálne a svetové, a pritom tak slovenské. Máme toľko dôvodov na spytovanie svojho svedomia, ale omámený mediálnou banalitou sme uverili hovnu. Killer otvára oči i keď slepím maznákom neotvorí vnímanie ani jeho surový kusanec. Nevadí, i tak dobre.