Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi

O mně

 

 

                                                        ,,Vítej na mém profilu, ať jsi kdokoliv.“

 

Jsem filmový nadšenec. Mojí velkou vášní je chodit na filmy do kina, protože v kině je jedinečná atmosféra, kterou už doma přece jenom postrádám. Jediné, co mi v kině vadí, je kecaní určitých typů lidí, které film začne nudit.

Mám ráda staré i nové filmy, hlavně pokud jsou dobré.

 

Ráda filmy vyměním. Mám všechny filmy, které jsem označila pěti nebo čtyřmi hvězdičkami, vyjímečně se najde i se třema hvězdičkami. Všechny filmy mám ale s německým dabingem, popř. některé s anglickým. Pokud znáš nějaký skvělý film-jedno jaký žánr, který jsem neviděla, tak napiš.

Srdcouvou záležitostí je pro mě film-noir. Fantastický a jedinečný žánr, při kterém jsem se snad nikdy nedočkala zklamání.

 

Nejsem člověk, který je na neustálém lovu po bodech. Nedoprošuju se jich u jiných uživatelů, pokud mi dáš bod děkuju. Do svého seznamu si dávám jen lidi, kteří sledujou podobné filmy jako já. Ale nepište mi prosím o body.

 

Filmy hodnotím vždycky podle sebe a ne podle druhých. Tím pádem se občas stává, že se mi líbí něco,co se většině nelíbí anebo naopak. Film hodnotím pouze v jeho žánrů,takže nesrovnávám třeba komedii s thrillery či nápodobně.

 

Pravděpodobně nebude můj profil nikdy obsahovat obrázky, jak bych si přála. Když už mi ten obrázek po několikáté nešel vložit,tak jsem to vzdala.

 

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama