Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Horor
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi

Recenze (5)

plakát

Alibi (1955) 

Výborný thriller s největšími hvězdami západoněmeckého filmu padesátých let. Snaha novináře osvobodit nespravedlivě odsouzeného a dopadnout skutečného vraha.

plakát

Let Fénixe (1965) 

Skvělý film.Odehrávájící se na jednom místě,ale napínavý od začátku až do konce. A Hardy Krüger jako vždy perfektní tentokrát jako odborník na letadla:)

plakát

Eastie Boys (1999) 

Nemít Ossi, nad čím bychom se zasmáli:) ,, Ich lebe in der DDR, ansonst habe ich keine Probleme." Velmi hezky řečeno. Velmi vtipně uděláno, že jsem se smála od začátku do konce.

plakát

Jezinky a bezinky (1944) 

Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Od začátku až do konce jsem se musela smát. Cary Grant zde hraje naprosto úžasně. Samozřejmě nezapomenutelné jsou taky tetičky.

plakát

Tři mušketýři (2011) 

Tak na tehle film jsem se těšila, už proto, že jsem viděla natáčení, které bylo v rodném Bavorsku:)Bohužel jsem na něj později většinou slyšela jen negativní názory. A pak jsem přišla do kina a odcházela jsem z něj naprosto spokojená. Téměř dvouhodinový film, u kterého jsem se ani chvilku nenudila a pořád měl svůj spád. Kdo bude přicházet do kina s představou starších verzí Tří mušketýrů bude zklamaný, kdo se od toho odprostí ,bude nadšený. Anderson si to udělal po svém a vznikl dobrý film.

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama