Aknah

Aknah

Hana Kalivodová

okres Česká Lípa
účetní

76 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 6.10.2012
  Tim McGraw
  (herec)

  Tim McGraw se narodil 1.května 1967 v malém městečku Delphi, ve státě Louisiana jako Samuel Timothy Smith. Tim je známý americký country zpěvák, ale také herec.

  Country hudba Tima provázela po celou dobu jeho dospívání a svůj talent uplatňoval v kostele nebo na školních představeních. Začínal v barech a klubech, než prorazil.… (více)

  • 23.6.2012
  Donal Logue
  (herec)

  Donal Logue je kanadský herec, který se narodil 27.února 1966 v Ontariu irským rodičům. Donal má tři sestry a jednoho bratra. Jeho otec je prezidentem společnosti Aisling Industries, která vyrábí mikročipy pro mobilní společnosti. Většinu jeho dětství žil v Kalifornii, kde navštěvoval střední školu. Po střední škole studoval… (více)

  • 19.5.2012
  Ashley Johnson
  (herečka)

  Ashley Johnson se narodila 9.srpna 1983 v Kalifornii. Její herecká kariéra začala v šesti letech, když hrála roli Chrissy Seaver v seriálu GROWING PAINS v letech 1990 až 1992, kde si zahrála s mladým Leonardem DiCapriem. Následovalo pár rolí v několika seriálech, např. POHOTOVOST, ALL AMERICAN GIRL nebo ALLY MCBEALOVÁ.

  Větší… (více)

  • 26.2.2012
  Martin Starr
  (herec)

  Americký herec Martin Starr, rozený Martin James Pflieger Schienle se narodil 30.července 1982 v Kalifornii v USA. Jeho matka je herečka a otec pracuje jako instruktor v Pasco Hernando Community College.

  Jeho kariéra začala v několika seriálech (např. ED nebo KOLEJ, ZÁKLAD ŽIVOTA). Jedním z nich je MACHŘI A ŠPRTI z roku 1999,… (více)

  • 12.2.2012
  Rita Wilson
  (herečka)

  Americká herečka a producentka se narodila 26. října 1956. Je rozená jako Margarita Imbrahimoff, její otec pochází z Bulharska a matka je Řekyní. Je vdaná za herce Toma Hankse a má s ním dvě děti.

  Její kariéra začala v roce 1972, kde se objevila v sitcomu THE BRADY BUNCH, v epizodě "Greg´s Triangle". Zahrála si hned v několika… (více)

  • 28.9.2011
  Charlie Day
  (herec)

  Tento herec se narodil 9. února 1976 v New Yorku, pochází však z Rhode Islandu. Jeho matka Mary učí na piáno na Pennfieldské škole v Portsmouthu. Otec Thomas Charles Day je také učitelem, a to angličtiny a hudby na Salve Regina University v Newportu. Navštěvoval Penffieldskou školu, dále absolvoval Abbey School v Portsmouthu a… (více)

  • 23.8.2011
  Clifton Collins Jr.
  (herec)

  Clifton Collins Jr. se narodil v Los Angeles a má i mexické kořeny. Začal hrát rokem 1991 v malých rolích a poprvé prorazil a dostal se do vědomí v roce 1997 ve snímku 187 - KÓD PRO VRAŽDU. V roce 2000 si zahrál ve filmu TRAFFIC - NADVLÁDA GANGŮ. Poté následovaly filmy jako POSLEDNÍ PEVNOST, kde si zahrál s Robertem Redfordem,… (více)

  • 6.8.2011
  Neil Burger
  (režisér)

  Neil Burger je americký režisér, který absolvoval Greenwichskou školu a také školu v Brunswicku. Dokončil Yale v oboru výtvarného umění a později se zapojil do experimentálního filmu v 80. letech. Poté pokračoval s řízením hudebních videoklipů pro skupinu Meat Puppets, díky ohlasu v r. 1991 dostal šanci u MTV. Přišel s… (více)

  • 5.11.2009
  Lauryn Hill
  (herečka)

  Její příběh začal 25. května roku '75 ve čtvrti zvané South Orange v New Jersey. Vztah k hudbě získala Lauryn velmi brzy, již od mala ji totiž rodiče ukládali do kolébky ke spánku za zvuku starých nahrávek rhythm and blues. Už ve třinácti letech se jí dostalo prvního veřejného uznání, jelikož zazářila na prknech Harlemského… (více)

  • 31.5.2008
  Lisa Ann Walter
  (herečka)

  Tato herečka se narodila 3.8. 1963 v USA. Lisa je tvůrcem a hlavní hvězdou seriálu ABC LIFE’S WORK. Na televizní obrazovce se objevila také ve filmech BREAKING NEWS a EMERIL. Kromě toho si zahrála epizodní roli v seriálu HBO CURB YOUR ENTHUSIASM a byla častým hostem v pořadu Billa Mahera Politically Incorrect. Na stříbrném… (více)

  • 31.5.2008
  Ebon Moss-Bachrach
  (herec)

  Ebon se narodil 17. srpna 1978 v USA. Navštěvoval střední školu Amherst Regional High School v Massachusetts a vystudoval Columbia University. Žije s fotografkou Yelenou Yemchuk. Ebon začínal s rolemi v seriálech - a to hlavně ZÁKON A POŘÁDEK, poté se mu naskytla šance se objevit i ve filmu a to v komedii TAKOVÁ ZVLÁŠTNÍ… (více)

  • 31.5.2008
  Jesse McCartney
  (herec)

  Jesse McCartney se narodil 9. dubna 1987 v New York City - Ginger a Scotovi McCartney, má mladší sestru Leu a bráchu Timmyho. Jesse je skotského, irského a anglického původu a je křesťan. V roce 1998 se přestěhovali do Ardsley v New Yorku, kde Jesse vyrůstal a žil do roku 2004. Nyní údajně žije v LA. První velký zlom nastal v… (více)

  • 31.5.2008
  Melissa McCarthy
  (herečka)

  Melissa McCarthy se narodila a výrůstala v Plainfieldu v Illinois. V New Yorku poprvé zabodovala v komediálních představeních 'The Improv' a "Stand Up New York'. Ve stejné době absolvovala dramatické kursy v newyorkském The Actors Studio a zaúčinkovala si v různých inscenacích hraných po celém městě.

  Co se Melissa přestěhovala… (více)

  • 31.5.2008
  Matthew Lewis
  (herec)

  Matthew se narodil 27.6.1989 v Zápaadním Yorkshiru v Anglii. Matthew se věnuje herectví od pěti let, kdy začal navštěvovat herecký kroužek. Když se v jeho rodném městě Leeds konal veřejný konkurz do série HARRY POTTER, získal v něm roli Nevilla. Matthew hrál v několika televizních seriálech jako například HEARTBEAT, CITY… (více)

  • 31.5.2008
  Lucas Black
  (herec)

  Lucas se narodil 29. listopadu 1982 v Alabamě. Začal hrát už ve 14 letech a to roličku ve filmu STROM SNŮ, kde si zahrál po boku Kevina Costnera nebo Elijaha Wooda nebo ve seriálu TAJEMNÝ PŘÍBĚH AMERIKY.

  Více prostoru mu bylo dáno ve filmu SMRTÍCÍ BUMERANG, kde se objevil vedle Billy Bob Thortona. Dále následovala vedlejší role… (více)

  • 31.5.2008
  Jack Davenport
  (herec)

  Jack Davenport se narodil 1. března 1973 v Suffolku v Anglii hercům Marii Aitkenové a Nigelu Davenportovi. Studoval literaturu a filmová studia na východoanglické univerzitě. Poprvé dal o sobě vědět, když napsal Johnu Cleeseovi, aby se ho zeptal na roli ve filmu DIVOKÁ STVOŘENÍ (1997), kde si nakonec zahrál ošetřovatele v… (více)

  • 31.5.2008
  Lori Petty
  (herečka)

  Lori Petty se narodila 23.3.1963 v Tennessee v USA. Po středoškolských studiích se přestěhovala do New Yorku, kde pracovala jako grafička a přitom se snažila uplatnit jako herečka. To se jí podařilo až v druhé pol. 80. let v Los Angeles. Sehrála několik menších rolí v TV, např. v seriálech THE THORNS (1988, Thornovi), BOOKER… (více)

  • 31.5.2008
  Frances O'Connor
  (herečka)

  Herečka se narodila 12.6.1967 ve Velké Británii a s rodiči se odstěhovala na počátku 70. let do Austrálie a vyrůstala v Perthu. Studovala herectví a literaturu na Curtinově univerzitě a jako herečka začínala v TV. Její herecké začátky odstartoval televizní film HALIFAXOVÁ, SOUDNÍ PSYCHIATR (1994).

  Před kamerou debutovala… (více)

  • 31.5.2008
  Judith Godrèche
  (herečka)

  Judith Godréche se narodila 23.3.1972 v Paříži a jejími rodiči je psychoanalytik a psycholožka. Jako čtrnáctiletá opustila domov, protože toužila po nezávislém životě. Před kamerou debutovala úlohou dospívající dcery Nickie v psychologickém rodinném melodramatu PŘÍŠTÍ LÉTO. Poprvé na sebe výrazně upozornila titulní rolí… (více)

  • 31.5.2008
  Devon Sawa
  (herec)

  Devon Sawa se narodil 7. 09. 1978 ve Vancouveru. Devona si nejspíš pamatujeme nejvíce z jeho hereckých začátků i přes jeho bohatou a zajímavou filmografii, např : ze sportovního filmu MALÍ OBŘI, nebo v dětském dramatu NAVŽDY SPOLU, kde si zahrál po boku Christiny Ricci a jiných známých hereček a ve stejném roce si s Christinou… (více)

  • 31.5.2008
  Adam Garcia
  (herec)

  Tento sympatický Australan se narodil 1.června 1973 v Sydney. Podobně jako jeho herecký kolega John Travolta, také on prorazil jako Tony Manero v muzikálové verzi Horečka sobotní noci.

  Adam Garcia si zahrál ve více než patnácti filmech. Zahrál si také v seriálu O.C. CALIFORNIA. Tady je několik filmů, ve kterých si tento herec… (více)

  • 31.5.2008
  Mark Addy
  (herec)

  Tento sympatický Angličan se narodil 14.1.1964 ve Velké Británii. Vystudoval herectví na Royal Academy of Dramatic Arts v Londýně. Účinkoval na různých divadelních scénách, i na jevišti Královského národního divadla. Uplatnil se také v TV, zprvu jako host v seriálech VELMI PODIVNÁ PRAXE, MEZI PŘEDPISY, POLDOVÉ.

  Vytvořil hlavní… (více)

  • 31.5.2008
  Debra Messing
  (herečka)

  Debra Messing se narodila 15.8.1968 v Brooklynu - dcera Sandry a Briana. Messing je židovka, potomek přistěhovalců z Ruska a Polska. Když byly Debře tři, přestěhovala se se svými rodiči a starším bratrem na východ, do malého města Rhode Island. Při studiu vysoké školy hrála a zpívala v řadě školních inscenací - v muzikálech… (více)

  • 31.5.2008
  Pamela Reed
  (herečka)

  Tato americká herečka se narodila 2. dubna 1949 ve Washingtonu. Asi ji známe především z role nemocné parťačky Arnolda Schwarzeneggera v úsměvném filmu POLICAJT ZE ŠKOLKY. Mezi její začátky lze počítat film PSANCI, western, kde se objevila např. po boku Dennise Quaida. Dále si zahrála v méně úspěšném filmu MELVIN A HOWARD,… (více)

  • 19.12.2006
  Martine McCutcheon
  (herečka)

  Martine Kimberley Sherri Ponting se narodila 14. května 1976 v Londýně. Martine je britská herečka, televizní moderátorka a zpěvačka. Známá je spíše pod svým současným jménem Martine McCutcheon. Natočila několik i u nás známých filmů a má za sebou vydání v Británii velmi úspěšných hudebních CD.

  V roce 2002 přijala nabídku na… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace