katasta

Katush Š.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 22.3.2018  12:07

Animace jsou hezké a film má celkem příjemný nádech, ale s příběhem jsem se vůbec nezžila...

• 13.3.2018  09:48

Právě mi došlo, proč je většina muzikálů na tři hodiny. 105 minut je totiž pro muzikál zjevně fakt málo a delší stopáž by to určitě sneslo. Působí to trochu jako když se koukáte z okénka v rychlíku, všechno kvapem ubíhá a všechno je naťuklé, není čas se u ničeho pořádně zastavit. Na druhou stranu to nevadí až tak zásadně, že by to celý výsledek zkazilo. Náznaky ve výsledku fungují stejně dobře, jen je člověku líto, že se ten vlak někde na chvíli nezastaví. Každopádně písničky jsou krásné a choreografie k nim je parádní, ta výprava je skvělá, stejně tak i režie. Já si to užila a klidně bych se podívala znova.

• 11.3.2018  21:59

Z tohohle filmu mám akorát prokecanou díru v hlavě a přitom to vlastně o ničem není, nic zajímavého se tu neřekne. Ani s jedním z nich bych nevydržela ani minutu a i těch 108 minut bylo fakt nekonečných...

• 6.3.2018  08:26
    Tvář vody (2017)

Na tuhle příšerku jsem byla zvědavá, ale nakonec to šlo nějak úplně mimo mě. Jestli to mělo mít nějaké poselství, tak to jsem fakt nechytla. Romantické mi to taky nepřišlo, to že je někdo tak osamocený, že se skoro na první pohled zamiluje do vodní příšerky a má s ní sex, je spíš trochu ujetý. No ale tak proti gustu.... Ale že kvůli tomu někdo vytopí celý byt i kino a nechá si klidně zbořit střechu nad hlavou, to už je fakt za čárou. A na Sally Hawking si fakt nemůžu zvyknout. To, že je němá ještě neznamená, že se musí chovat takhle retardovaně ne? Nějak jsem za celou dobu nenašla rozdíl mezi touhle postavou a Maudie...

• 6.3.2018  08:05
    Lady Bird (2017)

Příjemný pohled na dospívání jedné slečny, příběh o rozdílném vidění světa puberťáka a jeho rodičů. Ničím neurazí, ale ani ničím nenadchne. Christine se plácá z jedné strany na druhou a neví, co chce. Ve výsledku v tom ale trochu chybí nějaká hloubka nebo smysl a je to celé takové povrchní.

• 26.10.2017  19:40

Na začátku člověk moc nechápe, o čem to celé má být, jen je to nějakým divným způsobem zábavné. Ale na konci člověk všechno pochopí a zjistí, jak krásný a dojemný tento film je. Spolu s nádhernou hudbou tvoří ojedinělý snímek. Ale hlavně nezaměňovat s americkou verzí!!!

• 26.8.2017  22:37

Vizuálně nádherné a roztomilé. Nechybí ani skvělá kamera a ke všemu je to i zábavné. Nejlepší na tom všem jsou úžasně potrhlé opičky :-)

• 26.7.2017  14:54

Prozatím největší zklamání roku 2017. Z traileru to vypadalo na dobrou akci a dobrodružství. Film ale nabízí jenom roztahané nezáživné scény bez větší hloubky a smyslu. Kdyby to sestříhali tak na polovinu, mělo by to hned hvězdičku navíc. Takhle to byla jenom nuda, u které si přejete brzký konec.

• 5.6.2017  13:36

Téma jako stvořené pro mě, ale bohužel se zpracování až tak nepovedlo... Kdyby měla hlavní postava trochu rozumu, tak film skončí už v půlce tím, že pan Lockhart jednoduše uteče, při první příležitosti a při prvních pochybách. Dejme tomu, že je tohle znak asi všech hororů. Nicméně mi na konci chybělo i pořádné vysvětlení, o co vlastně jde a zejména proč že se to vlastně všechno děje.... Jejich povrchní hala bala vysvětlení mi prostě k dobrému zážitku nestačilo. Pro mě je tenhle film prvoplánový a nedomyšlený, s dost nesympatickými herci (snad jen kromě Jasona Isaacse). Jediné. co se snad dá pochválit, je kamera.

• 31.5.2017  13:50

Tohle se vážně nepovedlo. Stejný námět má i Groundhog Day, který je mnohonásobně lépe zpracovaný a vymyšlený. Tohle postrádalo jakékoli herecké výkony, pořádnou zápletku a dokonce i hlavu a patu. Celé to bylo naprosto nesmyslné a bez záměru. Vlastně není moc co pochválit. Horší hodnocení nedávám jen kvůli tomu, že navzdory tomu, jak to bylo o ničem, jsem u toho neusla.

• 13.4.2017  13:42
    Paterson (2016)

Zřejmě mi chybí nějaké poetické střevo, protože tohle pro mě nebylo nic jiného, než obří nuda s dost divnými básničkami. Všechno mi tam přišlo tak nereálné, že mě to absolutně nepřimělo k jakémukoli prožití. Chtěla bych opravdu vidět šťastný pár, který by žil tak,jako Paterson s Laurou....

• 4.4.2017  09:49

Když přimhouřím očko na to, že Emma prostě hrát neumí (naštěstí v pohádce toho hraní není až tolik potřeba) a že vynechali pár písniček (z toho jednu mojí oblíbenou), tak to bylo opravdu povedené. Zpracování je skutečně pohádkové, s drobnými vložkami ohledně hlavních postav, které jim přece jen dávají alespoň trochu reálný nádech. Všichni herci zpívají krásně, takže ničí výkon zážitek neruší. Dvojka Luke Evans a Josh Gad je naprosto nejlepší :-)

• 4.4.2017  09:45

Nejspíš nejsem cílová skupina. Předpokládám, že po shlédnutí filmu jsem si neměla říkat, že si pán mohl sám za ten úřadový kolotoč. Kdyby byl film radši více o matce Katie, bylo by to rozhodně zajímavější a srdceryvnější. Takže těžko dát vysoké hodnocení filmu, u kterého si celou dobu říkám jenom "Tak už běž někam do práce, kde si sedneš na zadek!"

• 27.2.2017  21:22
    Pasažéři (2016)

Obsazení a příběh je fakt super, ale právě proto jsem od toho očekávala mnohem více. Všechno ostatní je totiž až žalostně nedomyšlené, spousta scén pro efekt, které jsou naprosto nereálné (i pro scifi). Ve výsledku to sice nenudí, ale člověk tomu prostě nevěří a tak z toho nemá ten správný zážitek.

• 12.2.2017  16:33

Po shlédnutí traileru jsem si říkala, že tohle rozhodně vidět nechci. Další americká ptákovina, co bude oslavovat nějaké rádoby hrdiny. Pak se nemožné stalo pravdou - tenhle film skočil do červeného hodnocení, dokonce nad 80%! Na tom už přece musí být něco skvělýho, když to má tolik, to nemůže být jenom americká blbost... Jenže ono je to snad ještě horší, než se zdálo podle traileru, a kde se bere to vysoké hodnocení?? To mi opravdu hlava nebere... Hned od začátku sledujeme jakéhosi chlápka, který se chová tak nějak retardovaně a sociálně dost zaostale, ale přesto je nám celkem jasně dáváno najevo, že tento týpek pro nás má být nějakým vzorem? Pokračování není o nic lepší, spíš horší... chlapec si řekne, že když nesnáší násilí, tak půjde do armády, kde se ovšem nedotkne zbraně a ještě bude slavit šábes... No co na tom, že celou dobu ohrožuje ostatní vojáky, že dost možná někdo schytal kulku, čistě protože tenhle maník nemohl nikoho krýt, a jenom čučel a běhal okolo, zatímco ostatní se snažili pozabíjet co nejvíc japončíků. On přece do ruky zbraň nevezme, on jde jenom do války, aby za něj zabíjeli ostatní, to totiž dává smysl! Ale budiž mu odpuštěno, když pak zachrání přes 70 vojáků, když se ostatní zdekují. To by totiž rozhodně nemohl udělat s řádným armádním výcvikem.... Vůbec by neměl šanci jich zachránit mnohem víc, kdyby tu zbraň v ruce měl... No ale co, zjevně to stačí na to aby si z toho všichni byli totálně na měkko. Díky takovýmhle filmům se mi zdá náboženství čím dál tím komičtější, děkuji.

• 9.2.2017  09:08

Řekla bych, že tenhle film mluví z duše mnoha puberťáků :-) Problém je, že ne z té mé a pro mě byl problém, se s takovou postavou sžít, protože to je přesně ten typ člověka, který mi odjakživa vadil. Přesto je to zpracováno celkem dobře a nenudí to. Jen máte chuť Nadine trefit pěstí do nosu, aby si pozornost nevyvolávala sraním všech okolo.

• 3.1.2017  19:36

Dvě hvězdičky snad jen proto, že jsem u toho za ty tři hodiny neusla... Jinak tohle nejspíš není žánr pro mě... Postavy, které neuvažují ani trochu logicky, všechno se děje z jakýchsi divných pohnutek... neoslovilo mě to.

• 21.12.2016  08:56

Nejsem si úplně jistá, o co tomuhle filmu šlo víc - jestli o reklamu na křesťanství nebo o příběh malé velryby. Proti příběhu jako takovému nic nemám, ale jakmile mi někdo začne cpát víru, je zle... a ono tenhle film nic jiného nedělá. Celou poslední půl hodinu bych vystřihla, to jsem fakt měla pocit, že mi do obýváku naklusali jehovisté.

• 19.12.2016  09:37

The Accountant je dobrý film, má to tempo, dobré obsazení, zajímavé téma. Pro mě má ale jedno velké mínus - totálně jsem to nepochopila :-D Motivy některých postav a některé události ve filmu jsou vysvětleny jen tak sporadicky a z půlky. Doknonce jsem po skončení filmu další půl hodinu trávila tím, že jsem si pouštěla úryvky obsahující alespoň nějaké vysvětlení, aby se mi všechny informace ucelily. Popravdě to ale pomohlo jen zčásti a motivy některých postav se mi tím moc neosvětlily. Tím pro mě film celkem ztrácí na hodnotě.

• 16.11.2016  12:48

Tak tohle bylo hooodně špatný... opravdu mi hlava nebere, jak je možné, že to má 72%??! A to jsem hodně na romantické filmy, ale tohle bylo fakt stupidní. Těšila jsem se na Britt, ale postavě, kterou hrála, bych dala asi nejradši mezi oči, aby přestala špulit tu hubu a rozsvítilo se jí. Scénář úděsně slabý, herecké výkony jakbysmet a celkově celá pointa, zápletka i celý příběh jsou jednoduše o ničem. Těch 90 minut bylo fakt hodně.

• 31.10.2016  09:18

Bohužel, mě Beasts of No Nation až tolik neoslovilo. Nebudu dávat hvězdičky pouze za téma, které na tom bylo jediné to zajímavé. Do nikoho jsem se tam pořádně nevžila, nic to ve mně nezanechalo a už vůbec mi to neřeklo nic o prostředí z filmu. Mnohem radši bych v povídání ve filmu slyšela o co vlastně jde a která skupina je která, místo toho abych poslouchala pořád dokola ty samé city dítěte.

• 26.9.2016  12:39
    Švýcarák (2016)

Vážně hodně uhozená komedie, co má rozhodně něco do sebe. Paul Dano i Daniel Radcliffe jsou v tom skvělí a ani si nedokážu představit, na kolikrát museli točit každou scénu, aby se u toho nepoprděli smíchy. Bohužel opakovaný vtip není vtipem a pro tenhle prdící vtip je i těch 95 minut trochu moc. Uprostřed filmu už to bylo pořád to samé dokola a já začala usínat. Škoda, protože za tu originalitu by si to zasloužilo lepší hodnocení.

• 20.9.2016  13:23
    Saulův syn (2015)

Bohužel mě tenhle příběh ani zpracování moc neoslovily. V prvé řadě se mi fakt nechce věřit, že by se některý vězeň choval tak, jako pan Saul a v druhé řadě mě ani nebavilo se celý film koukat na jeho záda nebo naprosto bez výrazový obličej. *SPOILER* to mám jako opravdu věřit tomu, že místo toho, aby s ostatními připravoval plán na společný útěk z koncentračního plánu a následně plán s ostatními realizoval v pozici, kde byl potřeba, tak musel nutně pohřbít už zemřelého nevlastního syna? když nehnul ani brvou, když ho němci zabili? a že by se na něj ostatní vězni kdo ví proč spoléhali, když s nimi ani nebyl schopný komunikovat?

• 10.8.2016  14:48

Zpracování je opravdu suprové, bohužel v dnešní době už je to spíš standard, než něco, za co by se měly dávat hvězdičky. Na rozdíl od ostatních, mě malý Mauglí až tak neuchvátil a příběh je docela nudný, bez jakéhokoli ponaučení... Fakt je, že ani z knihy jsem nebyla až tak nadšená, a film to nezachránil.

• 1.8.2016  14:19

Je mi líto, ale já to vůbec nepochopila :-D Nevím, jestli je to tím, že jsem neviděla seriál, nebo tím, že jsem pomalejší v chápání, ale mě ten děj prostě přišel úplně mimo... Na konci jsem netušila, o co komu šlo, co tam dělal ten létající talíř, ani kam jako letěl... Podle mě to nemělo hlavu ani patu a sympatický David Duchovny to tentokrát nezachránil...

• 16.7.2016  12:48
    Jiná země (2011)

Trochu mi vadí, že nebyla ani chvíle věnována vysvětlení toho prostředí - například že nikoho vůbec neznepokojuje, že se ty dvě planety pořád přibližují a za ty čtyři roky docela o pořádný kus! Tak odhadem by do sebe ty země do pár dní měly narazit, ale místo toho, aby řešili toto, tak řešili, jak se tam dopravit... A druhá věc je, že planeta takhle blízko té naší by rozhodně nenechala naše prostředí beze změny (co přitažlivost??). No ale chápu, že o tom asi ten film být neměl :-) Takže i ta zápletka v tomhle divným prostředí je dost dobrá :-)

• 16.7.2016  12:45
    Kolonie (2015)

Námět sice dobrý, ALE - Emmě nevěřím jedinou romantlickou scénu, ona je prostě leklá ryba... Navíc se mi ani nějak nechce věřit, že někdo, kdo není schopný se za druhým přestěhovat, kvůli němu půjde do jakési bláznivé kolonie, ze které není úniku. Nehledě na ten hodně přitažený konec... jako really?? No, ale jinak dobrý :-D

• 7.7.2016  14:57
    Odpojit (2012)

Tak tenhle snímek bych dala jako povinnou vložku do škol :-D Hezky zpracovaný problém dnešní doby, kdy lidé visí na internetu víc, než chodí ven a chatují více než mluví s lidmi z očí do očí. Všichni berou internet jako samozřejmost, ale málokdo si uvědomí i jeho slabiny a možnosti zneužití z různých stran. Film je natočen velmi reálně a připomíná všem, že nehezké věci se můžou stát opravdu každému.

• 4.3.2016  19:01
    UnReal (2015)

Jediné, co je na tomto snímku dobré, je kamera. Zbytek stojí za starou bačkoru, opravdu nechápu tak vysoké hodnocení. Zřejmě se na film koukají jenom fandové. Je to jednoduše o ničem, točeno bez myšlenky čistě jen pro to, aby se něco natočilo. A to mi vážně nestačí. Krom toho, že kvůli tomu svému videu o ničem zhnusili hezkou přírodu těma svýma hroudičkama pro biky. Zbavila bych se jich stejně jako se to dělá s krtkama!

• 26.2.2016  20:15

Nevím, jestli je to způsobem, jakým je to točený, nebo tím, že Eddieho prostě nemusím, i když beze sporu hraje skvěle, ale já se do té postavy vůbec nedokázala vžít. Oba hlavní herci sice hrají jako o život, ale nemám pocit, že by to filmu nějak přidávalo... Všechno je hrozně předvídatelné a nepřirozené. ***LITTLE SPOILER - Na konci takového filmu by člověk mohl bulet jako želva, ale já teda neměla ani pocit, že bych měla... Prostě jsem si řekla: hm, ok, proč ne.... -KONEC SPOILERU***

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12