Sněhurka (2012)

Nechápu tak nízké hodnocení...dle mého názoru je to povedená pohádka, která potěší a pobaví každého prťavého diváka, a vůbec každého, kdo má pořád rád pohádky, stejně jako já. Všichni se na své role perfektně hodili, bylo to kouzelné a zábavné a mě se to prostě líbilo :o)

Pavouci z vesmíru (2010)

Co na to říct....někomu se v hlavě zrodil nápad, i vcelku dobrý, a nebyl schopný s ním udělat cokoli rozumného, logického nebo zajímavého. Ze Skyline je tedy cosi bez příběhu, s naprosto nedotaženým nápadem, s herci neherci, dialogy k pláči a ještě k tomu všemu z každého druhého koutu vidíte rádoby napodobeninu jiných filmů.

Poslední píseň (2010)

Jde o naprosto průměrnou romanťárnu dle zaběhnutého scénáře. Nic nepřekvapí, nic nepotěší, nic neodradí.

Hanna (2011)

Jediné, co se mi líbilo byla úplně počáteční myšlenka genetických úprav lidí. Nikdy bych ale neřekla, že s takovým tématem vznikne něco takového jako Hanna. Naprosto bez dalších nápadů, bez příběhu, sem tam nějaká pitomina a prostor pro herce taky nic moc...

Vyměřený čas (2011)

O myšlenku jde sice zajímavou, nicméně tak trochu logicky neproveditelnou...holt vždycky když se někdo zaplete s časem, tak to nedopadá úplně nejlépe...To člověk ještě může přehlédnout, ale krom toho tam byly ještě další americké blbiny, kterým se to mohlo bez problémů vyhnout. Nic převratného to tedy není, nuda to ale taky nebyla, takže 3*.

Život po životě (2010)

Dobrý nápad média naprosto zničen vším okolo. Clinta Eastwooda uznávám, ale tady vážně hodně přestřelil. Celé mi to přišlo, jako kdyby někdo přišel za Rosamundou Piltcher, aby natočila Star Wars. Stejně jako tady by došlo k tomu, že by byl skvělý potenciál zabit mělkou romantickou šlichtou.

Warrior (2011)

Herecké výkony suprové, zvláště se mi líbil Nick Nolte, soundtrack jak se patří podtrhující atmosféru, silný příběh a dobrá režie. Nicméně některé motivy byly zbytečné, jiné klišovité, další pouze pro efekt ačkoli beze smyslu. První polovina by si nezasloužila více jak 3*, na druhou stranu je to asi odpovídající předehra druhé polovině, která je o to lepší. Ještě jedním lehce významným plusem je, že ačkoli téma kdy do sebe lidi mlátí hlava nehlava zrovna třikrát nemusím, tohle mě přesto nějakým způsobem oslovilo...

The Divide (2011)

Musím říci, že hezké pokoukání to tedy rozhodně nebylo. To ovšem jenom dokazuje, že je všechno jak má a Xavier Gens odvedl dobrou práci. Myslím, že všechno, co se tam dělo, je lehce uvěřitelné a bez jakéhokoli přehánění. Určitě tam bylo pár technických nedostatků v příběhu, ale ve výsledku to stejně zas až tolik nevadí, protože ve středu zájmu jsou naprosto jiné věci. Pro trochu otrlejší diváky můžu jenom doporučit, pokud si na to nevěříte, tak se radši nekoukejte a nesnižujte hodnocení dobrému filmu ;o)

Splice (2009)

Rozhodně to stojí za zhlédnutí :o) Nápad je zajímavý a se vším si hezky pohráli. Škoda je, že co na začátku vypadá tak slibně pomalu přechází do něčeho trapně přehnaného a vyvrcholí to posledními deseti minutami. Přesto mě to ale bavilo a většinu filmu se na to hezky koukalo.

Melancholie (2011)

Dávám poloviční hodnocení za poloviční pochopení :o) Opravdu mi nějak unikl smysl celé první části...dejme tomu nahlédneme trochu do duše Justine, ale řekla bych, že by to šlo udělat jinak, lépe, aby to tvořilo lepší celek s druhou částí. Ta je na druhou stranu velmi povedená a Trier zde opět dělá čest své tvorbě. Závěrem bych ještě napsala, že jsem vážně ráda, že Kirsten konečně začíná hrát i obtížné role, protože jsem nikdy nepochybovala, že v sobě tahle slečna nějaký ten talent má :o)